Warszawska Izba Administracji Skarbowej nowym najemcą biurowca OKAM na ŻeraniuMateriały prasowe

Warszawska Izba Administracji Skarbowej nowym najemcą biurowca OKAM na Żeraniu

Orzech
Orzech
REKLAMA

Warszawska Izba Administracji Skarbowej przenosi siedzibę Oddziału Celnego VI i dwóch komórek organizacyjnych Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego na Żerań, do inwestycji OKAM.

Izba Administracji Skarbowej w Warszawie wynajęła dla podległej jednostki ponad 640 mkw. powierzchni biurowej oraz plac o powierzchni 2000 mkw. położony przy biurowcu w inwestycji firmy OKAM na warszawskim Żeraniu.

Izba poszukiwała lokalizacji, która umożliwiałaby wynajem, zarówno przestrzeni biurowej, jak i odpowiedniego terenu do odpraw celnych dla Oddziału Celnego VI w Warszawie, zlokalizowanego aktualnie na Targówku.

REKLAMA

Te warunki, spełnia kompleks magazynowo-produkcyjno-biurowy, usytuowany na terenie dawnej fabryki samochodów przy ulicy Jagiellońskiej 88 w Warszawie.

Inwestycja OKAM na Żeraniu zapewnia, zarówno powierzchnie biurowe i usługowo-handlowe, jak i powierzchnie magazynowe, których wysokość przekracza nawet 20 metrów. Dysponuje także terenami utwardzonymi o wysokiej nośności, przeznaczonymi pod place ekspozycyjne i parkingi.

Lokalizacja zapewnia bezpośredni dostęp do trasy S8. Z inwestycji OKAM do centrum Warszawy można dojechać w ciągu 20 min. Przystanki komunikacji autobusowej i tramwajowej oraz ścieżki rowerowe znajdują się 250 m od wjazdu na teren kompleksu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA