Ostatnie domy na osiedlu Rodzinne Komorniki pod Poznaniem w sprzedażyźródło: Materiały inwestora

Ostatnie domy na osiedlu Rodzinne Komorniki pod Poznaniem w sprzedaży

wielkopolskie
REKLAMA
Ostatni etap osiedla Rodzinne Komorniki, przy ulicy Pana Tadeusza trafiły już do sprzedaży. Do dyspozycji klientów są domy 4-pokojowe o powierzchni 79 mkw. Jednocześnie trwa budowa dwóch pozostałych części inwestycji. Powstanie tutaj łącznie 106 lokali w zabudowie szeregowej.
Inwestycja przy ulicy Pana Tadeusza w Komornikach została podzielona na trzy etapy. Aktualnie trwają prace budowlane związane z dwoma. Pierwszy z etapów obejmuje 48 domów w zabudowie szeregowej, o powierzchni 79 mkw. każdy. Stan prac jest zaawansowany, a pierwsze lokale zostaną przekazane mieszkańcom w III kwartale 2019 roku. W kolejnej części inwestycji, która także jest budowana, powstanie 16 domów o powierzchni 90 mkw. oraz sześć 79 mkw. W tych etapach w sprzedaży są dosłownie ostatnie wolne lokale, o mniejszej powierzchni. – Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem, a uruchomienie sprzedaży ostatniego etapu było w tym momencie niemal koniecznością – mówi Agnieszka Jałoszyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Sky Investments. Przedstawiciel dewelopera podkreśla, że budowa ostatniego etapu została podzielona na dwa zadania. Pierwsze z nich obejmuje 14 domów o powierzchni 79 mkw. i właśnie te domy trafiły aktualnie do sprzedaży, w cenie od 310 tys. zł. Ta część osiedla będzie gotowa w kwietniu 2020 roku. 
Jednym z czynników, który zdecydował o popularności Rodzinnych Komornik, jest funkcjonalny rozkład pomieszczeń. W projekcie domu atutem są nie tylko cztery pokoje (salon na parterze i trzy pokoje na piętrze), ale też dodatkowa możliwość adaptacji poddasza. Powierzchnia ponad 40 mkw., mierzona po obrysie posadzki, dodatkowe okna umieszczone w pokryciu dachowym pozwalają przygotować dodatkową przestrzeń. – To praktyczne rozwiązanie przypadło do gustu wszystkim naszym klientom – dodaje Agnieszka Jałoszyńska z firmy Sky. Oprócz wykończenia poddasza, przyszli mieszkańcy korzystają z innych opcji dodatkowych, jak: możliwości instalacji rolet zewnętrznych czy ogrzewania podłogowego w większej ilości pomieszczeń (w wiatrołapie i łazienkach klient otrzymuje to w standardzie). 
REKLAMA
Ważnym atutem inwestycji jest lokalizacja. Komorniki, gdzie powstaje inwestycja, to niewielka miejscowość położona przy zachodniej granicy z Poznaniem. Znajdują się tutaj liczne sklepy, placówki edukacyjne, a niedaleko także Wielkopolski Park Narodowy. Otoczenie osiedla tworzy niska zabudowa jednorodzinna. Dzięki temu przyszli mieszkańcy będą mogli poczuć ciszę i spokój, a jednocześnie szybko i sprawnie dojechać do stolicy Wielkopolski.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA