W Trzciance powstaje Willa Młyńska

W Trzciance powstaje Willa Młyńska

wielkopolskie
REKLAMA

W centrum Trzcianki trwają prace przy budowie kameralnego zespołu mieszkań. Inwestycja o nazwie Willa Młyńska liczyć będzie 9 lokali mieszkalnych o wysokim standardzie wykończenia. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących spokój, a jednocześnie poszukujących lokum bardzo blisko śródmieścia.

 

Willa Młyńska mieści się zaledwie 300 m od centrum miasta, przy ul. Kopernika 3. Nowy budynek powstanie na konstrukcji znajdującego się obecnie w tym miejscu spichrza. Prowadzić do niego będzie droga wiodąca przez mostek nad rzeką Trzcinicą, tuż obok Starego Młyna. Deweloperem i inwestorem jest spółka ABITA. – Wewnątrz znajdzie się 9 mieszkań o wysokim standardzie wykończenia, o powierzchni od 27,97 m kw. do 71,07 m kw. Do każdego z nich przynależeć będzie balkon oraz miejsce postojowe. Zamknięty kompleks zapewni mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa. Cena mieszkań wynosi 3 490 zł za m kw. – mówi René-Xavier Gerard, prezes zarządu ABITA Sp. z o.o. Przed budynkiem posadzone będą drzewa i krzewy, na terenie osiedla powstanie też mały plac zabaw dla dzieci. – Do rewitalizacji obiektu użyte zostaną materiały budowlane najwyżej jakości, dzięki temu przyszli mieszkańcy cieszyć się będą wysokim komfortem użytkowania mieszkań – dodaje René-Xavier Gerard.

REKLAMA
Odpowiednie położenie gwarantuje maksymalną wygodę wynikającą z poczucia prywatności. Daje też możliwość wręcz natychmiastowego przedostania się do infrastruktury użyteczności publicznej, co zapewni wygodę mieszkania zarówno osobom samotnym, jak i rodzinom z dziećmi. Zaledwie 4 min. pieszo zajmuje podróż do najbliższych supermarketów i apteki, 8 min. do przedszkola, a 11 min. do zespołu szkół. Przychodnia medycyny rodzinnej zlokalizowana jest zaledwie 800 m od budynku. – Choć zakończenie inwestycji planowane jest na wiosnę przyszłego roku, już teraz mamy sprzedane 1/3 lokali. Klientom zależy głównie na lokalizacji, a budynek położony jest w samym sercu Trzcianki, przy jednoczesnym oddaleniu od zgiełku ulicy. Pojawiają się też zapytania o wózkarnie, które znajdować się będą na każdej kondygnacji – zaznacza René-Xavier Gerard.
Willa Młyńska to propozycja dla osób ceniących spokój, a jednocześnie poszukujących mieszkania bardzo blisko śródmieścia. Oryginalna architektura budynku stanowi natomiast swoiste połączenie historii z nowoczesnością.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA