REKLAMA

Opinie o Willove (24)

Napisz komentarz
Jakub Zazula
+2
Jan Augustynowski
Wstawiam jeszcze link do filmu, gdyby ktoś przegapił piątkowy artykuł :) https://www.youtube.com/watch?v=rPpFE5evTYk&feature=emb_title
Jakub Zazula
+2
Jakub Zazula
TPR Sp. z o.o. Sp. k.
Kwiecień 2020 W kwietniu jest bardzo intensywnie… Święta Wielkanocne a w tle zarówno zjawiska pogodowe, przyrodnicze, epidemia koronowirusa i izolacja społeczna, tymczasem na naszej budowie nic zaskakującego się nie wydarzyło, może poza niespodziewanym rozpoczęciem budowy etapu drugiego osiedla Willove’go oraz rozmiarami wykopu pod zbiornik do retencji wody deszczowej. Tak jak dotychczas prace realizowane są przed czasem, postępy widoczne są z dnia na dzień. Dla tych z Państwa, którzy z przyczyn oczywistych nie mogą osobiście przekonać się jak wygląda obecnie budowa naszego osiedla, prezentujemy najświeższe zdjęcia…
+10
TPR Sp. z o.o. Sp. k.
Marzec 2020 Mimo deszczowej końcówki lutego i wietrznej pogody na początku marca na budowie osiedla Willove’go widać znaczne postępy prac, zarówno na budynkach szeregowych ABC jak i wolnostojących E i F. Natomiast budynki D wyglądają wręcz imponująco o czym możecie się Państwo przekonać przeglądając najnowsze zdjęcia w galerii Dziennika Budowy. Na koniec marca dodajemy jeszcze kilka zdjęć, w tym również z rozpoczęcia prac na drugim etapie.
+18
TPR Sp. z o.o. Sp. k.
Luty 2020 W lutym pojawiły się kolejne kondygnacje. Na budynkach ABC położone zostały stropy nad częścią parterów i rozpoczęto budowę ścian pietra. Widać już zarys klatki schodowej na zewnętrznych budynkach szeregowych. Stopień zaawansowania budowy w przypadku budynków D niedługo ukaże ich pełną bryłę. Rozpoczęta została również budowa zbiornika retencyjnego na deszczówkę.
+8
TPR Sp. z o.o. Sp. k.
Styczeń 2020 Trwają prace obejmujące stan zero budynków ABC – na prezentowanych w galerii zdjęciach widać już płyty stropowe nad garażami. Na budynkach D, E i F powstają ściany parteru. Pogoda nadal sprzyja naszym pracownikom, tempo pracy nie zwalnia, a prace realizowane są przed czasem.
+22
TPR Sp. z o.o. Sp. k.
Grudzień 2019 Trwają prace obejmujące stan zero budynków. Powstały już fundamenty budynków DEF. Płyta fundamentowa budynków szeregowych została zazbrojona i częściowo już zalana betonem. Pogoda sprzyja zatem wszystkie prace realizowane są przed czasem.
+11
TPR Sp. z o.o. Sp. k.
Listopad 2019 Obecnie trwają prace przygotowawcze związane z rozpoczęciem budowy. Na terenie inwestycji pojawiły się pierwsze maszyny, działka została ogrodzona i powstają zbrojenia fundamentów.
+9
Charlie
@matekfa sądząc po popularności na przestrzeni kilku ostatnich lat i tempie budowy i sprzedaży, chyba nie ma zastrzeżeń. Chociaż osobistych doświadczeń nie mam.
TPR Sp. z o.o. Sp. k.
Październik 2019 W dniu 27 września 2019 roku otrzymaliśmy decyzję o pozwoleniu na budowę 67 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie wolnostojącej oraz szeregowej. Decyzja stała się ostateczna w dniu 19.10.2019. Rozpoczęliśmy prace przygotowawcze do rozpoczęcia procesu budowlanego, już niebawem pokażemy postępy.
+6
matekfa
Czy ktoś z Was podpisywał z deweloperem umowę rezerwacyjną? Jakieś uwagi, spostrzeżenia do niej, do wzoru umowy deweloperskiej, do całej inwestycji? Może jakies opinie na temat samego dewelopera.
Jakub Zazula
+4
Jakub Zazula
Kajtman
Jan Augustynowski
Olbrzymie jest to osiedle. TPR pięknie się wstrzeliło w górkę na rynku i widać coraz większe osiedla. Szczególnie w tej okolicy, to już trzecie!
Jakub Zazula
+2
Jakub Zazula
+3
Jan Augustynowski
O, to zaraz przy Małych Wojszycach Devalii i nowej szkoły. Pięknie się tu zagęszcza, żeby tylko można było jakoś stąd wyjechać inaczej niż autem...
REKLAMA