75% mieszkań osiedla Bulwary Książęce już sprzedanychźródło: Materiały inwestora

75% mieszkań osiedla Bulwary Książęce już sprzedanych

Wrocław
REKLAMA
BPi Polska sprzedało już 75% mieszkań w I etapie inwestycji Bulwary Książęce. Jednocześnie belgijski deweloper uzyskał pozwolenie na budowę II etapu nowoczesnego kompleksu, który powstaje u zbiegu dwóch ramion Odry przy Moście Pomorskim we Wrocławiu. Wiele wskazuje na to, że ul. Księcia Witolda 11 ma szansę stać się jednym z bardziej pożądanych adresów we Wrocławiu.
Bulwary Książęce powstają przy ul. Księcia Witolda 11 na wyspie Kępa Mieszczańska od strony Mostu Pomorskiego naprzeciwko Archiwów Państwowych. W ofercie dewelopera – firmy BPi Polska znajdują wysokiej klasy mieszkania typu Comfort o wysokości 2,68m oraz apartamenty Prestige o wysokości 2,82 m. W ramach pierwszego etapu powstanie 175 mieszkań, z których 75% zostało już sprzedanych. Kolejne 177 mieszkania powstaną w ramach II etapu inwestycji, na który BPi uzyskało już pozwolenie na budowę.
Budowanie inwestycji pod konkretne potrzeby klientów to wizytówka i podstawa działalności BPi Polska. Wynika to przede wszystkim z doświadczenia z innych, dojrzałych rynków nieruchomości, na których jesteśmy obecni. Dlatego jeszcze na etapie projektu Bulwarów Książęcych włożyliśmy ogrom pracy w  szczegółową analizę potrzeb wrocławskich klientów. Stale rosnąca sprzedaż mieszkań w naszej inwestycji, pokazuje, że dobrze zrozumieliśmy oczekiwania tutejszego rynku nieruchomości – powiedział Maciej Golis, dyrektor projektu i członek zarządu BPi Polska.
Wszystkie lokale zostały zaprojektowane zostały tak, aby maksymalnie wykorzystać walory widokowe wynikające z unikalnej lokalizacji projektu. Zadecydują o tym duże drewniane okna zapewniające swobodne przenikanie naturalnego światła do wnętrz budynku. Niemal każdy lokal będzie posiadał wygodny duży taras, balkon lub w przypadku niektórych mieszkań położonych na I piętrze – ogród. Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców będą również starannie zaprojektowane tereny zielone zlokalizowane na wewnętrznym patio. Na uwagę zasługują też wykończenia części wspólnych, w tym eleganckie hole wejściowe, podkreślające podwyższony standard inwestycji. Poniżej zabudowy mieszkalnej powstanie pieszy pasaż ze sklepami, restauracjami i innymi lokalami handlowo-usługowymi, który wzbogaci tkankę miejską współczesnego Wrocławia.
REKLAMA
Bulwary Książę to inwestycja doceniana przez rynek. Projekt został uznany za "Najlepszą inwestycję w Polsce", plasując się tym samym na I miejscu "Rankingu najlepszych inwestycji deweloperskich 2017 roku". Ranking powstał w oparciu o wyniki konkursu zorganizowanego przez portal RynekPierwtony.pl Projekt BPi Polska zdobył też I miejsce w kategorii "Najlepsza inwestycja we Wrocławiu".   
Rozpoczęcie prezentacji mieszkań, które znajdą się w II etapie inwestycji Bulwary Książęce zaplanowane jest na koniec tego roku.
Tymczasem warto skorzystać z aktualnie dostępnej oferty mieszkań 3 i 4-pokojowych. Ich przekazanie zaplanowane jest już w połowie przyszłego roku.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA