CFE Polska generalnym wykonawcą Bulwarów Książęcych

CFE Polska generalnym wykonawcą Bulwarów Książęcych

Wrocław
Orzech
Orzech
REKLAMA
CFE Polska zajmie się w ramach generalnego wykonawstwa realizacją Bulwarów Książęcych przy ul. Księcia Witolda na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu. Powstanie tam kompleks mieszkaniowy z 352 apartamentami oraz mieszkaniami o podwyższonym standardzie. W skład inwestycji wejdą również lokale handlowe i usługowe oraz mała gastronomia.
Dolnośląska inwestycja jest czwartym projektem, przy którym belgijski deweloper BPI Polska – inwestor "Bulwarów Książęcych" zdecydował się na współpracę z siostrzana spółką.

"Bulwary Książęce"

Bulwary Książęce zostaną podzielone na dwa etapy. W ramach pierwszego powstanie 175 lokali mieszkalnych. Będą to mieszkania o podwyższonym standardzie o wysokości 2,68 m oraz apartamenty o wysokości 2,82 m. Poza dużymi, drewnianymi oknami każdy lokal będzie posiadał taras lub balkon, a w przypadku mieszkań położonych na pierwszej kondygnacji – ogród. W ramach inwestycji powstanie także zielone patio oraz strefa zabaw dla dzieci. Poniżej zabudowy mieszkalnej, na poziomie parteru, znajdą się lokale handlowe zaprojektowane w formie ogólnodostępnej promenady handlowej z kawiarniami, restauracjami i sklepikami, którą zwieńczy nowy plac miejski – położony od strony mostu Pomorskiego.

Drugi etap inwestycji przewiduje powstanie kolejnych 177 mieszkań. 

Uruchomienie sprzedaży pierwszego etapu inwestycji rozpocznie się jesienią bieżącego roku.
REKLAMA

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA