Uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod inwestycję Wola Tarasy

Uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod inwestycję Wola Tarasy

Warszawa
REKLAMA

W piątek, 21 czerwca br., na placu budowy przy ul. Obozowej 16 w Warszawie odbędzie się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod inwestycję mieszkaniową Wola Tarasy. Na wydarzenie przybędą z Belgii przedstawiciele inwestora Batipont Immobilier S.A. oraz generalnego wykonawcy CFE.


Nowy kompleks mieszkaniowy wybudowany zostanie na warszawskiej Woli, a w ramach inwestycji powstanie 159 mieszkań o powierzchni łącznej 7446,05 m2. Ponad połowa oferowanych lokali to mieszkania typu studio, które cieszą się w ostatnim czasie ogromną popularnością wśród kupujących. Na ostatnim piętrze mieścić się będą apartamenty o powierzchniach 60 do 128 m2 z przestronnymi tarasami. Na nowych mieszkańców czekać będą również liczne punkty usługowe, m.in. sklepy, drogerie i banki, usytuowane na parterze.  

 

Budowę Wola Tarasów rozpoczęto 6 maja 2013 t., a zakończenie prac przewidziane jest na koniec 2014 r. Uroczystość wmurowania kamienia węgielnego i poświęcenia placu budowy odbędzie się 21 czerwca 2013 o godz. 14.00. Swój udział w ceremonii zapowiedzieli m.in. Jacques Lefevre – Dyrektor Zarządzający BPI S.A. oraz Andrzej Wójcik – Dyrektor Generalny BPI SA Oddział w Polsce i Bruno Lambrecht – Dyrektor Generalny CFE Polska Sp. z o.o. W uroczystości udział weźmie również Ambasador Królestwa Belgii w Polsce, Raoul Delcorde.

REKLAMA

 

Spółka deweloperska BPI, będąca częścią grupy CFE, to jeden z wiodących belgijskich deweloperów, posiadający ponad 20 letnie doświadczenie w inwestycjach mieszkaniowych, biurowych i handlowych. Wola Tarasy to pierwsza inwestycja BPI w Warszawie.

 

Generalnym wykonawcą inwestycji jest spółka CFE Polska, działająca w Polsce od 1996 r. i posiadająca ogromne doświadczenie w realizacji różnorodnych projektów budowlanych, m.in. centrów handlowych, wielokondygnacyjnych budynków biurowych i mieszkalnych oraz nowoczesnych hoteli.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA