Bulwary Książęce

Bulwary Książęce

Mieszkania/Wrocław/Śródmieście/Nadodrze/Księcia Witolda 21
REKLAMA

O inwestycji Bulwary Książęce

Usytuowany w centrum Wrocławia projekt mieszkalny Bulwary Książęce obejmuje apartamenty oraz pasaż handlowo-usługowy.

Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Księcia Witolda na wyspie Mieszczańskiej, w obrębie wrocławskiej dzielnicy Śródmieście. Osiedle połóżone jest tuż nad rzeką Odra, w bezpośredniej bliskości zabytkowego Starego Miasta i Rynku, odległego o 5 minut na piechotę. Lokalizacja charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą miejską, dostępem do terenów zielonych i spacerowych oraz placówek kulturalnych.

Osiedle tworzy zespół budynków o nowoczesnej architekturze, nieregularnym układzie bryły i zróżnicowanej wysokości od 4 do 7 pięter. Fasada I etapu Bulwarów Książęcych wykonana jest z włoskich paneli ceramicznych z charakterystycznymi lumenami. Elewacja II etapu wykonana jest z okładziny ceglanej o zróżnicowanej kolorystyce, formą nawiązując do okolicznych budynków. 

W inwestycji zaprojektowane są lokale mieszkalne w strukturze od 1 do 4 pokoi i powierzchni od 33 do 92 metrów kwadratowych. Lokale wyposażone są w wideodomofony, posiadają balkony lub tarasy. W ofercie są apartamenty o wysokości sufitów do 2,82 m oraz z ponadstandardową wysokością okien. 

Na otwartym i objętym monitoringiem terenie kompleksu zaprojektowane są nasadzenia zieleni, elementy małej architektury, pieszy pasaż handlowy ze sklepami, restauracjami i kawiarniami. Budynki wyposażone są w cichobieżne windy, powstały miejsca postojowe w wielostanowiskowym parkingu podziemnym. Hole wejściowe oddalone są od ulicy handlowej. 

Inwestycja posiada dobrą lokalizację pod względem komunikacji. W bezpośredniej bliskości dostępne są liczne przystanki tramwajowe i autobusowe, stacje roweru miejskiego. Odległość do stacji PKP Wrocław Nadodrze i pętli tramwajowej Dworzec Nadodrze wynosi 1200 m, do węzła komunikacyjnego przy placu Jana Pawła II - 1000 m, do Dworca Głównego - 2000 m. Pobliskie arterie drogowe - ulice: Legnicka, Sienkiewicza, Długa zapewniają dogodny dojazd samochodem do innych części Wrocławia. 

Opinie o Bulwary Książęce

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Bulwary Książęce
Jakub Zazula
+2
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Bulwary Książęce
Jakub Zazula
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Bulwary Książęce
Jakub Zazula
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA