Marina III

Marina III

Mieszkania/Wrocław/Śródmieście/Nadodrze
REKLAMA

O inwestycji Marina III

Inwestycja Marina III we Wrocławiu to nowoczesny projekt mieszkaniowy zlokalizowany w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Pomorskiej 1, w pobliżu ulic ks. Witolda i mostu Pomorskiego. Projekt ten, realizowany przez spółkę Topacz Investment, obejmuje luksusowe apartamenty w dwóch budynkach o pięciu kondygnacjach nadziemnych i dwóch podziemnych.

Budowa Marina III rozpoczęła się w czerwcu 2016 roku i zakończyła w maju 2018 roku. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi 7274 m², a powierzchnia użytkowa to 4658 m². W skład kompleksu wchodzi 23 mieszkań, z których mniejsze mieszczą się na niższych piętrach, a większe, ponad 200-metrowe apartamenty znajdują się na wyższych kondygnacjach, wyposażone w tarasy na dachu.

Marina III charakteryzuje się nowoczesnym designem, z szklaną fasadą oraz strukturą ciemnej betonowej kraty i drewnianymi żaluzjami. Projekt zapewnia mieszkańcom bezpośredni kontakt z wodą dzięki swojemu położeniu na niewielkiej wyspie między Odrą Północną a Odrą Południową, która w najszerszym miejscu ma zaledwie 28 metrów szerokości.

Projekt architektoniczny opracowała pracownia Major Architekci, a założenia projektu akcentują wyjątkowość lokalizacji obiektu, jego sąsiedztwo z historycznymi budynkami i marina rzeczną oraz widok na Uniwersytet Wrocławski. Projekt stanowi część większego zagospodarowania obszaru wrocławskiej Mariny, będąc trzecim i ostatnim z planowanych budynków

Opinie o Marina III

Napisz komentarz
Jakub Zazula
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakub Zazula
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA