Dach Bud PBO z pozwoleniem na budowę osiedla na Wojszycachźródło: ukosne.gis.um.wroc.pl

Dach Bud PBO z pozwoleniem na budowę osiedla na Wojszycach

Wrocław
REKLAMA
Deweloper otrzymał 13 lipca zgodę na budowę osiedla przy ulicy Smardzowskiej.
Wcześniej prezydent Wrocławia wydał decyzję o braku potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko dla inwestycji Dach Budu PBO. Na dużej działce pomiędzy ulicami Smardzowską, Asfaltową i Klasztorną ma powstać zespół czterech budynków wielorodzinnych z usługami i garażami wbudowanymi. 
Za projekt odpowiedzialny jest Krzysztof Wrzos z Biura Projektów Atut 2, który zaprojektował dla tego dewelopera gotowy już wielokondygnacyjny budynek mieszkalny przy ulicy Lotniczej.

Inwestycje w Lipie Piotrowskiej

REKLAMA
Dach Bud PBO prowadzi już od kilku lat inwestycje w Lipie Piotrowskiej. W obrębie ulic Kminkowej, Waniliowej, Czarnuszkowej i Gorczycowej powstaną trzy osiedla. Do, gotowej już, Kminkowej, dołączy Waniliowa, jej drugi etap, oraz Czarnuszkowa.
Pod koniec czerwca zostało wszczęte postępowanie w sprawie środowiskowych uwarunkowań dla budowy zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami i garażami na działkach przy ulicach Gorczycowej, Czarnuszkowej i Kminkowej. Inwestycja planowa jest na części działek znajdujących się pomiędzy wspomnianymi osiedlami, a ulicą Fryzjerską.
Urząd Miasta Wrocławia
Urząd Miasta Wrocławia

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA