[Wrocław] Dutkiewicz osobowością roku w budownictwie

[Wrocław] Dutkiewicz osobowością roku w budownictwie

tuWroclaw.com
tuWroclaw.com
REKLAMA

W zeszłym tygodniu pisaliśmy Wam, że Rafał Dutkiewicz został honorowym członkiem Acadamia Europaea, jednej z najbardziej prestiżowych organizacji naukowych na Starym Kontynencie.

Natomiast w połowie września Dyrekcja Lasów Państwowych wręczyła prezydentowi Wrocławia nagrodę "Kordelasa Leśnika Polskiego". Jak czytamy na stronie internetowej Lasów Państwowych, Kordelas Leśnika Polskiego to najwyższe wyróżnienie w leśnej branży. Nawiązuje do honorowej i paradnej broni noszonej przez leśników w okresie II RP.

Teraz Rafał Dutkiewicz może poszczycić się kolejnym prestiżowym tytułem. Polski Związek Pracodawców Budownictwa uznał go za „Osobowość Roku 2010 w Budownictwie”. W uzasadnieniu czytamy:

"Godność „Osobowości Roku w Budownictwie” jest przyznawana osobie, której działalność w skali państwa i gospodarki narodowej przyczyniła się w szczególny sposób do rozwoju gospodarki rynkowej i przedsiębiorczości — zwłaszcza rozwoju polskich przedsiębiorstw działających w sferze budownictwa.

Kapituła godności „Osobowość Roku w Budownictwie” uhonorowała Rafała Dutkiewicza „mając na względzie zasługi, jakie wniósł Pan Prezydent w rozwój Dolnego Śląska, a przede wszystkim Wrocławia”.

Kandydaturę prezydenta Wrocławia zgłosiło Prezydium Rady PZPB.

Polski Związek Pracodawców Budownictwa to największa w Polsce organizacja firm budowlanych zrzeszającą ok. 70% małych i dużych przedsiębiorstw.

Rafał Dutkiewicz jest drugą osobą uhonorowaną tym tytułem.

Autor: tm
Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA