Konkurs „Gądów w Twoim Obiektywie” przedłużony

Konkurs „Gądów w Twoim Obiektywie” przedłużony

Wrocław
REKLAMA

O dwa tygodnie przedłużony został termin zgłaszania zdjęć wrocławskiego Gądowa do konkursu fotograficznego, organizowanego przez Lokum Deweloper. Przypomnijmy – poszukiwane są zarówno współczesne, jak i archiwalne zdjęcia, które pokażą walory osiedla. Na zwycięzców rywalizacji czeka m. in. profesjonalna sesja fotograficzna.


Niecodzienna odsłona „warzywniaka pod kościołem”, polska złota jesień na Gądowie, czy osiedle w wersji romantycznej – to tylko niektóre z tematów fotografii, które dotychczas zgłosili wrocławianie do udziału w konkursie. Dla tych, którzy nie zdążyli wykonać lub odszukać w domowym archiwum ciekawych zdjęć, organizator przedłużył termin zabawy do 23 października.

REKLAMA


W konkursie „Gądów w twoim obiektywie” mogą wziąć udział wszyscy, którzy chcieliby podzielić się swoimi fotografiami osiedla. Tematyka jest dowolna, a jedynym wspólnym mianownikiem – Gądów.

Aby wziąć udział wystarczy zalogować się w serwisie internetowym www.facebook.com oraz przesłać swoje prace (maksymalnie trzy) na adres mailowy: konkurs@lokumdeweloper.pl. Fotografie trafiają do galerii konkursowej. Tam każdy internauta może oddawać głosy na swoich faworytów. Na autorów najlepszych prac czekają voucher na sesję fotograficzną, karnet na zajęcia sportowe z instruktorem w centrum squasha i zaproszenie na kolację do jednej z restauracji na Gądowie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA