Less Mess Storage inwestuje we Wrocławiu

Less Mess Storage inwestuje we Wrocławiu

Wrocław
Orzech
Orzech
REKLAMA
Frma Less Mess Storage zrealizuje we Wrocławiu przy ul. Pełczyńskiej 19 magazyn typu self-storage (magazyny samoobsługowe do wynajęcia). W ramach inwestycji powstanie budynek magazynowy o powierzchni ok. 10 tys. mkw.
Generalnym wykonawcą inwestycji będzie firma Agmet z Warszawy, która zrealizowała dla Less Mess Storage podobne magazyny w Kryspinowie (7,5 tys. mkw.), Warszawie w rejonie ulic Tatarkiewicza i Manteuffla (ok. 6,5 tys. mkw.) oraz w Starych Babicach (7,2 tys. mkw.). 
Less Mess Storage jest firmą branży self-storage (magazyny samoobsługowe do wynajęcia), działającą w Europie Środkowo-Wschodniej.
Magazyny samoobsługowe firmy Less Mess posiadają pomieszczenia różnej wielkości – od 0,5 do 30 mkw. Rozmiary pomieszczeń rosną co pół metra, dzięki czemu klient może precyzyjnie wybrać przestrzeń, która go interesuje. Osoba, która chciałaby skorzystać z usług magazynów typu self storage, sama decyduje, na jak długo zostawia swoje rzeczy na przechowanie. Może to być dzień, tydzień, dwa tygodnie, jak i kilka miesięcy. Nikt też nie musi nikomu zgłaszać, że chce wejść do budynku. Do swojej wynajętej przestrzeni można dostać się w każdym momencie. Wystarczy do tego indywidualny numer PIN, który otwiera magazyn i kłódkę na drzwiach wynajmowanego pomieszczenia. 
REKLAMA
Z usług Less Mess można korzystać na miejscu, jak i online. W oddziałach firmy do kupienia są także specjalne kartony i inne materiały potrzebne do przetransportowania rzeczy. Na życzenie klienta mogą być dostarczone wprost pod drzwi klienta. Można również wirtualnie obejrzeć pomieszczenia do magazynowania.
Cennik ustalany jest indywidualnie: zależy od wielkości boksu, od tego, na którym piętrze chcemy wynająć powierzchnię (na parterze i blisko windy jest drożej) i na jak długi okres chcemy podpisać umowę. Less Mess Storage posiada 40 różnych rozmiarów pomieszczeń.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (1)

Napisz komentarz
Top Box(gość)
Potrzebujesz przechować swoje rzeczy? Zajrzyj do Top Box. U nas nie musisz martwić się o swój dobytek dzięki stałej temperaturze oraz wilgotności. Dostęp 24/7 pozwala ci odwiedzić swoje rzeczy kiedy tylko będzie ci wygodnie. Aby poznać więcej szczegółów na temat naszych magazynów, odwiedź naszą stronę www.topbox.com.pl
REKLAMA