Trigon TFI inwestuje we wrocławskiego producenta drukarek 3D

Trigon TFI inwestuje we wrocławskiego producenta drukarek 3D

Wrocław
Orzech
Orzech
REKLAMA
Trigon TFI zdecydował się zainwestować w polskiego producenta drukarek 3D dla profesjonalistów – firmę 3D Printers. Za 1,81 mln zł Trigaton TFI objął 48 proc. udziałów w podwyższonym kapitale zakładowym wrocławskiej spółki.
Trigon TFI planuje w perspektywie 3 lat wprowadzić 3D Printers na rynek publiczny. Dzięki pozyskanym środkom firma chce skokowo zwiększyć produkcję i zaistnieć na nowych rynkach.
O firmie:
3D Printers SP. z o. o. to polska firma założona i działająca we Wrocławiu z całkowicie polskim kapitałem.
REKLAMA
Firma zatrudnia we Wrocławiu zespół inżynierów R&D którzy pracują nad ciągłym rozwojem i udoskonalaniem jej produktów- drukarek 3D HBOT oraz technologii druku 3D. Dzięki temu że nie tylko produkujemy ale sami projektujemy i rozwijamy nasze produkty, jesteśmy w stanie reagować w czasie rzeczywistym na problemy i potrzeby naszych klientów. Produkcja jest realizowana w Polsce wykorzystując sprawdzonych zagranicznych i krajowych podwykonawców. Dzięki temu możemy zapewnić wysoką jakość i terminowość zarówno produkcji jak i dostawy gotowych urządzeń przy zachowaniu atrakcyjnej dla klientów ceny.
Poza drukarkami 3D firma projektuje, produkuje i dostarcza sterowniki mikroprocesorowe rodziny Sunbeam wykorzystywane w drukarkach 3D innych producentów. Cały proces produkcyjny realizowany jest  w Polsce, gdzie sprawdzona grupa podwykonawców pozwala na terminową realizację zamówień oraz zachowanie wysokiej jakości  produktów.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA