Loże VIP na wrocławskim stadionie cieszą się umiarkowanym powodzeniem

Loże VIP na wrocławskim stadionie cieszą się umiarkowanym powodzeniem

Wrocław
tuWroclaw.com
tuWroclaw.com
REKLAMA

Do tej pory udało się wynająć 60 procent, czyli 18 lóż VIP na Stadionie Miejskim. Ceny za wynajem dochodzą do 500 tysięcy złotych. Jednak aby móc z nich oglądać wrocławskie mecze podczas Euro 2012, trzeba dokupić specjalny pakiet, który oferuje UEFA.

Loże biznesowe zlokalizowane są na zachodniej i na wschodniej trybunie Stadionu Miejskiego, w specjalnej strefie VIP. Wszystkie loże mają zapewniony catering wraz z indywidualną obsługą kelnerską, wydzielone miejsca parkingowe, oddzielne wejścia i specjalną strefę dostępną jedynie dla gości VIP.

Ich właściciele mogą korzystać z ekskluzywnie wyposażonego klubu biznesowego oraz 24-godzinnego dostępu do loży przez 7 dni w tygodniu. Część oferty stanowią również bilety na wszystkie mecze Śląska Wrocław.

Na wrocławskim Stadionie Miejskim pod wynajem przeznaczonych jest 30 lóż – 12 na trybunie zachodniej i 18 na wschodniej. Ich cena waha się od 180 do 500 tysięcy złotych. Do tej pory operatorowi areny udało się wynająć 60 procent z nich.

Nie oznacza to jednak, że osoby, które wynajęły loże będą mieć do nich dostęp także podczas meczów Euro 2012. Umowa najmu nie reguluje bowiem tego turnieju.

- Wykorzystanie lóż podczas Euro 2012 jest przedmiotem osobnej umowy i tą sprzedaż prowadzi UEFA i tylko UEFA może odpowiedzieć na dodatkowe pytania w zakresie korzystania z lóż podczas mistrzostw Europy – tłumaczy Magdalena Malara ze spółki Wrocław 2012, która zarządza obiektem.

UEFA miejsca w lożach sprzedaje w tzw. pakietach hospitality. Na zainteresowanych czekają programy Club Prestige Gold i Club Prestige Platinium. Ten pierwszy dostępny jest dla minimum 4 osób i oferuje trzy serie: krajową (obejmuje wszystkie mecze w Polsce lub na Ukrainie plus mecz finałowy w Kijowie), stadionową (pakiet na wszystkie spotkania odbywające się w danym mieście) i pucharową (występuje w czterech wariantach i obejmuje mecze fazy pucharowej).

Natomiast Club Prestige Platinium to jak informuje UEFA „najbardziej prestiżowy i ekskluzywny produkt dostępny w ramach Euro 2012”. Jego nabywcy dostaną do dyspozycji prywatną lożę – to właśnie taki, najdroższy pakiet na mecze we Wrocławiu miał kupić rosyjski miliarder Roman Abramowicz.

REKLAMA
Autor: Tomek Matejuk

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA