MOYA wybuduje stację paliw na Maślicach

MOYA wybuduje stację paliw na Maślicach

Wrocław
Orzech
Orzech
REKLAMA
Ta informacja z pewnością ucieszy wielu zmotoryzowanych mieszkańców pólnocno-zachodniej części Wrocławia. Na ulicy Królewieckiej na osiedlu Maślice powstanie nowa stacja paliw. Będzie działać pod szyldem sieci Moya. Stacja zostanie wybudowana na działce pomiędzy sklepem "Biedronka" a Stawem Królewieckim (kąpielisko). Będzie to także pierwsza stacja sieci Moya we Wrocławiu, a piąta na Dolnym Śląsku.

Budowa coraz bliżej

7 września Urząd Miejski poinformował o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na budowie stacji paliw Moya wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Królewieckiej we Wrocławiu, zlokalizowanego na działkach nr: 10/3, 10/1, 9 AM 15 oraz 13/1, 27/2, 27/3, 13/4 AM 11 obręb Maślice.
Do tej pory mieszkańcy takich osiedli jak wspomniane Maślice, a także Pracz Odrzańskich i Stabłowic mieli dość daleko do najbliższej stacji paliw – obu sieci Orlen – jednej na ulicy Kosmonautów (przed Leśnicą), a drugiej na wysokości DH "Astra" na ulicy Lotniczej. 
REKLAMA

Dobra lokalizacja

Osiedla: Maślice, Pracze Odrzańskie i Stabłowice są dość mocno zmotoryzowanymi rejonami Wrocławia, mieszka tam kilkanaście tysięcy ludzi, a osiedla z roku na rok coraz bardziej się zagęszczają nową zabudową tak jedno jak i wielorodzinną, więc podjęcie decyzji o budowie stacji paliw jest bardzo dobrą i trafną decyzją. Na brak klientów nowa stacja paliw Moya nie powinna narzekać.
Moya to należąca do spółki ANWIM S.A. ogólnopolska sieć stacji paliw. Stacje sieci Moya obecne są we wszystkich województwach, przy głównych trasach tranzytowych, przy drogach lokalnych i w miastach. Obecnie w sieci Moya działa 119 stacji paliw w całym kraju.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA