[Wrocław] Punkt Piękna – elegancka architektura i doskonała lokalizacjaźródło: materiały inwestora

[Wrocław] Punkt Piękna – elegancka architektura i doskonała lokalizacja

Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Świetne skomunikowanie, starannie zaprojektowane tereny zielone i wszystko na wyciągnięcie ręki. PROFIT Development rozpoczął sprzedaż trzeciego etapu inwestycji Punkt Piękna przy ul. Pięknej 25.
Osiedle Punkt Piękna będzie docelowo liczyło ponad 600 lokali. W trzecim etapie, którego sprzedaż właśnie ruszyła, znajdzie się ich 75. To idealna okazja do zakupu mieszkania w podwyższonym standardzie niemal w centrum Wrocławia, gdzie na wyciągniecie ręki są sklepy, tereny zielone i opieka zdrowotna. Pierwsze mieszkania z poprzednich etapów zostaną oddane już w grudniu.
materiały inwestora

Doskonała lokalizacja

Przyszli mieszkańcy osiedla zdecydowanie docenią jego umiejscowienie – komfortowe pod każdym względem. Pieszo zdołają dojść do drobnych sklepów i salonów usługowych, ale i supermarketów, w dodatku kilku różnych. Natomiast osoby chętnie spędzające czas w centrach handlowych będą mogły szybko dostać się do galerii Sky Tower, Arkad Wrocławskich, czy Wroclavii, która powstanie w październiku tuż przy Dworcu Głównym.
W okolicy mieszkańcy znajdą także bogatą gastronomię. Nie tylko popularne sieciowe restauracje, ale również lokale serwujące kuchnię polską, azjatycką i kawiarnie.
Punkt Piękna to świetne miejsce do życia dla rodzin z dziećmi pod względem dostępu do wszystkich etapów edukacji. Tuż przy osiedlu mieści się przedszkole oraz szkoła podstawowa. Niedaleko dalej gimnazjum, a także Uniwersytet Ekonomiczny.
materiały inwestora
Osoby ceniące sobie odpoczynek od zgiełku miasta również nie będą rozczarowane. Doskonałym miejscem na rekreację są pobliskie parki: Wschodni i Skowroni. W przyszłości powstanie również realizowany w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego Park Tarnogajski. Dodatkowo tuż przy osiedlu mieszczą się ogródki działkowe, na których można świetnie spędzić czas w upalne dni w kręgu rodzinnym i z przyjaciółmi.
Inwestycja PROFIT Development jest doskonale skomunikowana z centrum oraz z peryferiami Wrocławia. Umożliwiają to 3 linie tramwajowe i aż 11 autobusowych, a na przystanek mieszkańcy dojdą w ciągu kilku minut. Natomiast osoby zmotoryzowane będą mogły korzystać z pobliskiej obwodnicy śródmiejskiej, która umożliwia dostęp do najważniejszych arterii drogowych miasta oraz szybki wyjazd z niego.
materiały inwestora

Najwyższy standard wykończenia
Punkt Piękna spełni największe oczekiwania nowych lokatorów. Z zewnątrz natychmiast dostrzec można nowoczesny i elegancki charakter osiedla. Natomiast w lokalach na mieszkańców będą czekały duże okna, które zapewnią wysoki poziom nasłonecznienia, a także balkony o powierzchni do 44 mkw. bądź tarasy nawet do 131 mkw. Będzie można na nich zarówno odpocząć, jak i przechować część sprzętów.
Bezpieczeństwo zapewni mieszkańcom monitoring, rolety na parterach oraz drzwi antywłamaniowe najwyższej klasy. One dodatkowo pozwolą obniżyć koszty ubezpieczenia nieruchomości.
Osiedle otoczone jest starannie zaprojektowanymi terenami zielonymi, dzięki czemu w okresie letnim mieszkańcy będą mogli odpocząć w cieniu drzew.
materiały inwestora
W ofercie znajdują się mieszkania o zróżnicowanych układach, 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe. Metraż lokali w pierwszych dwóch etapach, które zostaną oddane już w grudniu, wynosi od 30 do 93 mkw., natomiast w trzecim, którego sprzedaż właśnie ruszyła, do 88 mkw.

2 nowe lokal użytkowy w Punkt Piękna

rzutnazwapowierzchniapiętropokoicena
Punkt Piękna - 27C-1127C-11142.29 m2parter--
Punkt Piękna - 27D-1127D-1172.55 m2parter--

Najnowsze artykuły

Hala Rychtalska – połączona z kompleksem Browarów Wrocławskich – wystawiona na sprzedaż! Miejsce z ogromnym potencjałem inwestycyjnym do nabycia w przetargu
W dniu 29 lipca 2021 r. został ogłoszony przetarg przez Altona Investments Sp. z o.o. (Grupa Kapitał...
Osiedle Hemara – drugi etap w dobrej cenie – mieszkania w warszawskiej Zielonej Białołęce od PROFIT Development [FILM]
To ostatnie mieszkania drugiego etapu inwestycji, które można kupić w tej wyjątkowej inwestycji od P...
Ponad 155-metrowa wieża Skysawa w Warszawie osiągnęła docelową wysokość
40 kondygnacji nadziemnych i ponad 155 metrów wysokości – tyle mierzy wieża kompleksu biurowo-handlo...
Sol Marina w Gdańsku powiększy się o dwa etapy
Luksusowy kompleks Sol Marina, położony na gdańskim wybrzeżu, będzie rozbudowywany. Dekpol Deweloper...
W centrum Poznania startuje inwestycja Słowackiego 7
W stolicy Wielkopolski powstanie kameralny budynek wielorodzinny Słowackiego 7 z 61 mieszkaniam...
Warszawa: Na Ursynowie powstaje biurowiec PID [WIZUALIZACJE]
W Warszawie przy ul. Poleczki 32 na Ursynowie powstaje nowy czteropiętrowy budynek usługowo-biurowy...
W Zabrzu pojawi się kolejny nowy inwestor
Sprzedana została przedostatnia z działek na terenie podstrefy ekonomicznej w Zabrzu. Grunt o powier...
W podwrocławskiej Długołęce powstanie park handlowy [WIZUALIZACJE]
W podwrocławskiej Długołęce, kilka kilometrów od granic administracyjnych Wrocławia powstanie nowy p...
MLP Poznań West zostanie rozbudowany
MLP Group podpisało umowę z poznańską spółką W.P.I.P. na rozbudowę projektu MLP Poznań West w Dąbrów...
W podwrocławskiej Sobótce ma powstać Dolnośląski Kolarski Tor Szosowy [WIZUALIZACJE]
Pod Wrocławiem, w Sobótce ma powstać nowoczesny, duży szosowy tor kolarski. Ma to być jedyny taki ob...