REKLAMA

Opinie o [Żarów] Electrolux Poland Sp. z o. o. (7)

Napisz komentarz
Gregs
Electrolux Poland Sp. z o. o.
58-130 Zarów
ul. Fabryczna 4
tel. 074/ 856-40-00

Fabryka zmywarek

electrolux.jpg

http://www.invest-park.com.pl/index.php?cat=366&news=81


ELECTROLUX Polska Sp. z o. o. to szwedzki światowy potentat sprzętu AGD. W marcu 2005 roku Electrolux rozpoczął budowę hal fabrycznych, a pierwsze zmywarki mają opuścić zakład już w grudniu 2006 roku. Pracę znajdzie tutaj około 1000 osób (obecnie firma zatrudnia 96 osób).

electrolux.jpg

UM Żarów
Gregs
Film promocyjny inwestycji firmy Electrolux w Polsce, a także promujący wdrażanie programu EMS. Film nakręcono głównie,w fabryce zmywarek Electrolux Żarów.

[youtube:1io565tz]http://www.youtube.com/watch?v=_J8w5OXc7NY[/youtube:1io565tz]
Tsamb
Dziś w fabryce Electrolux w Żarowie z taśmy zjedzie dwumilionowa zmywarka. Firma uruchomiła produkcje na początku 2006 roku. W podstrefie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Invest Park zainwestowała 22 mln euro. Początkowo zakładano, że rocznie będzie produkować 400 tys. zmywarek. Z roku na rok liczba ta zwiększała się podobnie jak zatrudnienie. W żarowskiej fabryce pracuje blisko 700 osób.

Szwedzki Electrolux to największy na świecie producent sprzętu AGD i urządzeń do pracy w ogrodzie.

Źródło: http://www.polskatimes.pl/gazetawroclaw ... ,id,t.html
Orzech
Pięć lat temu Electrolux – wiodący na świecie producent zmechanizowanych urządzeń gospodarstwa domowego i urządzeń profesjonalnych, silnie związał się z polską gospodarką, otwierając trzy nowoczesne fabryki w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej: fabrykę zmywarek w Żarowie, fabrykę pralek w Oławie oraz fabrykę kuchenek i piekarników w Świdnicy.

http://www.swidniczka.com/news,single,init,article,7053
Godfath3r
Skanska ma kontrakt na rozbudowę fabryki

Skanska podpisała kontrakt na rozbudowę fabryki zmywarek Electrolux w Żarowie (woj. dolnośląskie).

W ramach prac Skanska wybuduje nową halę o powierzchni 5 tys. m kw. oraz parking dla 20 samochodów ciężarowych i 111 osobowych. Wartość kontraktu opiewa na 13 mln zł brutto, a roboty potrwają 18 miesięcy.

http://budownictwo.wnp.pl/skanska-ma-ko ... 1_0_0.html
Orzech
http://www.terenyinwestycyjne.info/inde ... lectroluxa
Orzech
Electrolux świętuje

Milion zmywarek w 2012 r. to z pewnością okazja do świętowania, ale nas szczególnie ciekawi będąca na ukończeniu rozbudowa zakładu w Żarowie oraz nowa linia produkcyjna, która ma zacząć działać już w tym roku.

Czytaj więcej: http://evertiq.pl/news/9822
REKLAMA