Żyj w zgodzie z naturą na osiedlach Archicomufot. Jakub Zazula

Żyj w zgodzie z naturą na osiedlach Archicomu

Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Klienci coraz bardziej zaczynają dostrzegać zalety mieszkania wśród zieleni. Takie miejsca cechuje nie tylko spokój i cisza, ale również kontakt z naturą czy wyjątkowe widoki z okien. Wszystko to znajdziemy na osiedlach Archicomu – Plantach Racławickich i Słonecznych Stabłowicach. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu na rynku, wrocławski deweloper zadbał o potrzeby tych, którzy chcą żyć w zgodzie z przyrodą. 
Codzienny widok z okna na rzekę bądź bogatą roślinność. Osiedle stworzone tak, by można było poczuć się w nim jak w parku. Archicom, lider wrocławskiego rynku deweloperskiego, wsłuchał się w rosnące potrzeby klientów i zrealizował projekt, na którym codzienne życie będzie toczyć się rytmem wyznaczonym przez naturę. Pierwsi mieszkańcy Słonecznych Stabłowic zdążyli się już o tym przekonać. Nowa inwestycja, Planty Racławickie, jest kolejną, która ma na celu uzyskanie symbiozy z otoczeniem – czyli naturą. 
Osiedle inspirowane naturą
Planty Racławickie to najnowsza inwestycja Archicomu. Deweloper odpowiadając na rosnące potrzeby klientów, postanowił stworzyć osiedle, które będzie się odznaczać nie tylko wysoką klasą, ale też zielenią w otoczeniu. Planty powstaną przy ulicy Racławickiej w pobliżu rzeki Ślęzy. Inwestycja będzie oparta na duchu zasady "life balance" – czyli zgodne z rytmem wyznaczanym przez naturę. Archicom postawił sobie wyzwanie, aby stworzyć najbardziej zielone osiedle w południowej części Wrocławia. 
O doskonałe poczucie przyszłych mieszkańców ma zadbać nie tylko architektura, ale również widok na park, rzekę oraz specjalnie zaaranżowana przestrzeń. Na osiedlu zostaną stworzone wyjątkowe, naturalne ścieżki  z drewnianych krążków, by można było poczuć się jak w zaczarowanym lesie. Dopełnieniem będą rabaty, łąki kwietne, oraz zieleń, pnąca się po budynkach. 
Materiały inwestora

Inspirująca przyroda
W sąsiedztwie osiedla można znaleźć liczne parki: Grabiszyński, Południowy i Kleciński. Warto wybrać się do nich na spacer lub rower, by spędzić aktywnie czas, czy  wypocząć po ciężkim dniu. Archicom oferuje mieszkania oraz apartamenty od 2- do 5-pokojowych w zróżnicowanych metrażach. Każde z nich posiada ogród lub balkon z bogatą roślinnością. Na terenie osiedla zostanie stworzony fitness – zgodny z normami ekologicznymi. Będzie można poczuć się tam jak na łonie natury, jest to idealne rozwiązanie do zimowych treningów. 
Osiedle jest doskonale skomunikowane z każdą częścią miasta, w pobliżu można znaleźć liczne udogodnienia tj. sklepy, szkoły czy apteki. Aby jeszcze bardziej stworzyć przyjazny i ekologiczny klimat, na terenie inwestycji powstanie stacja ładująca pojazdy elektryczne. 
Materiały inwestora
REKLAMA

Zamieszkaj z dala od zgiełku
Słoneczne Stabłowice, zgodnie z raportem stworzonym przez Emmerson 2019, są najchętniej wybieraną przez klientów inwestycją mieszkaniową w tej części miasta. Pierwsi lokatorzy mogą cieszyć się bliskością otaczającej ich przyrody, licznymi terenami rekreacyjnymi – takimi jak park Stabłowicki, czy kąpieliska, oraz komfortem życia z dala od hałasów miejskich. 
Przestrzeń osiedla sprzyja odpoczynkowi po całym dniu pracy, pozwala aktywnie spędzać czas na łonie natury. Dzięki niedalekiemu sąsiedztwu rzeki Bystrzycy, oraz zlokalizowanemu tam placowi plenerowemu, jest gdzie wybrać się na rodzinny piknik. Można tam również podziwiać piękne widoki, jednocześnie się relaksując. Spacerując wzdłuż brzegu rzeki, mieszkańcy natkną się na urokliwą polanę – można na niej bezpiecznie urządzić grilla ze znajomymi, poopalać się, czy po prostu odpocząć. 
fot. Jakub Zazula

Żyj w zgodzie z naturą
To nie koniec zalet Słonecznych Stabłowic. Obok inwestycji znajduje się stadnina koni, z której chętnie mogą skorzystać wszyscy, nawet najmłodsi. Dla osób chcących uczyć się jazdy konnej do dyspozycji jest jeździecki klub sportowy. Nieopodal znajdują się również liczne stawy. Prowadzi do nich wiele ścieżek zarówno rowerowych, jak i dla pieszych. Okolica Słonecznych Stabłowic jest idealna dla osób aktywnych oraz tych, którzy chcą mieszkać z dala od centrum, jednocześnie nie rezygnując z jego licznych zalet. Blisko osiedla znajduje się również Lasek Stabłowicki, w którym można spotkać ciekawe gatunki zwierząt oraz roślin. 
Etap położony nad samą rzeką, który właśnie trafił do sprzedaży, liczy 107 mieszkań od 2- do nawet 5-pokojowych w zróżnicowanych metrażach. Każdy lokal jest ustawny, co umożliwia dostosowanie go do indywidualnych potrzeb przyszłego klienta. Na terenie inwestycji znajduje się klub fitness oraz klub mieszkańca, który pozwoli zacieśnić relacje sąsiedzkie. Niezbędne udogodnienia takie jak przedszkola, sklepy, czy komunikacja miejska mieszczą się w bliskiej odległości od osiedla. 
fot. Jakub Zazula

Wybierz miejsce dla siebie

Oba osiedla, Słoneczne Stabłowice oraz Planty Racławickie, cechuje życie w zgodzie z naturą. Są otoczone zielenią oraz oferują widok na rzekę. Powrót do natury jest nie tylko w modzie, ale również potrzebny do spokojnego życia w dużych miastach.
REKLAMA