3T Office Park w Gdyni z formalną zgodą na użytkowanieźródło: Materiały inwestora

3T Office Park w Gdyni z formalną zgodą na użytkowanie

Orzech
Orzech
REKLAMA
3T Office Park – największy z realizowanych w ostatnich latach w Gdyni projektów biurowych – otrzymał formalną zgodę na użytkowanie obiektu.
3T Office Park składa się z trzech osadzonych na wspólnej hali garażowej wież o wysokości 39 m, 50 m i 39 metrów. Budynek znajduje się przy ul. Kazimierza Górskiego 3 w Gdyni. Całkowita powierzchnia najmu obiektu wynosi 38,5 tys. mkw. W części podziemnej biurowca znajduje się parking z 405 miejscami dla samochodów i 250 miejscami dla rowerów. Wśród najemców biurowca znajdują się m.in. Asseco Poland, Wartsila Polska, Maersk Polska oraz centrum medyczne i stomatologiczne Medicover – pierwsze firmy wprowadzą się do nowych biur jeszcze w IV kw. 2021 roku.
– Na początku października otrzymaliśmy dla 3T Office Park formalną zgodę na użytkowanie obiektu i tym samym zakończyliśmy 2-letni proces realizacji inwestycji. Warto podkreślić, że chociaż przez ponad połowę tego czasu zadania nie ułatwiała nam pandemia, dotrzymaliśmy założonego harmonogramu prac. Zrealizowaliśmy biurowiec o najwyższym standardzie, potwierdzonym m.in. oceną na poziomie Excellent w certyfikacji BREEAM oraz przyznaną przez European Property Awards nagrodą "Best Office Development Poland 2020-2021" – podsumowuje Sergiusz Gniadecki, inwestor biurowca, prezes zarządu spółki 3T Office Park Sp. z o.o.
REKLAMA
Inwestycja powstała w formule generalnego wykonawstwa, za które odpowiedzialna była firma PORR S.A. Proces realizacji koordynowała w imieniu inwestora spółka Gleeds Polska. Projekt architektoniczny powstał w pracowni AHR Architects.
Wybudowany na granicy dzielnic Wzgórze Św. Maksymiliana i Redłowo budynek uzupełnia biurową ofertę centralnej lokalizacji w mieście, która dzięki biurowcom przy ul. Łużyckiej i Pomorskiemu Parkowi Naukowo-Technologicznemu już teraz jest biznesowym centrum Gdyni. Atrakcyjność tej części miasta podnosi dodatkowo infrastruktura komunikacyjna (m.in. przystanki SKM i PKM, nieodległa obwodnica Trójmiasta i lotnisko), a także znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu kompleksy sportowe oraz Riviera – jedno z największych centrów handlowych w regionie.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA