Gdynia: Rusza budowa kompleksu biurowego 3T Office Park

Gdynia: Rusza budowa kompleksu biurowego 3T Office Park

Orzech
Orzech
REKLAMA
Rusza budowa kompleksu biurowego kompleksu 3T Office Park. Inwestycja składała się będzie z trzech biurowych wież, których łączna powierzchni najmu wyniesie blisko 38,5 tys. mkw. Biurowce zlokalizowane są przy ulicy Kazimierza Górskiego w Gdyni. Oddanie do użytku zaplanowane jest na drugi kwartał 2021 roku.
Projekt powstał w biurze architektonicznym AHR Architects z siedzibą w Londynie i Warszawie, specjalizującym się w budownictwie zrównoważonym. Inwestorem jest spółka 3T Office Park, która będzie odpowiadać również za jego realizację. Budowa ma ruszyć w drugim kwartale 2019 roku. 
Całkowita powierzchnia użytkowa obiektów wyniesie 54,9 tys. mkw., z czego pow. najmu zajmie 38,5 tys. mkw. W ramach inwestycji powstanie również parking podziemny z 420 miejscami dla samochodów i 250 miejscami dla rowerów.
REKLAMA
Kompleks biurowy 3T Office Park zamierza się ubiegać się o certyfikat Interim w brytyjskim systemie oceny budynków BREEAM na poziomie Excellent. 
Cała inwestycja będzie realizowana w formule generalnego wykonawstwa. Budowę będzie koordynowała w imieniu inwestora spółka Gleeds Polska, która odpowiadać ma m.in. za zarządzanie projektem i kosztami, nadzór oraz zapewnienie inspektorów nadzoru i koordynację dotyczącą certyfikacji BREEAM.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA