Kraków: Cavatina rusza z budową największego biurowca w kompleksie Ocean Office Parkźródło: materiały inwestora

Kraków: Cavatina rusza z budową największego biurowca w kompleksie Ocean Office Park

Hania Kowalczyk
Hania Kowalczyk
REKLAMA
Kompleks biurowy powstaje na krakowskim Zabłociu, u zbiegu ulic Klimeckiego i Nowohuckiej. Cavatina Holding dostała pozwolenie na budowę kolejnego budynku.
Docelowo cały kompleks zaoferuje ponad 52 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Inwestycja będzie realizowana w czterech etapach. Cavatina dostała pozwolenie na realizację II etapu – będzie to największy biurowiec z całego kompleksu, który zaoferuje łącznie ponad 26,5 tys. mkw. powierzchni.
REKLAMA
Dwie podziemne kondygnacje Ocean Office Park B (II etap) zostaną w całości przeznaczone na parking. Na parterze zaplanowano lokale usługowo-handlowe. Cykliści zyskają specjalna strefę, w której będzie można bezpiecznie pozostawić swój jednoślad.
Obecnie trwają prace przy budowie pierwszego etapu Ocean Office Park. Budowa biurowca ruszyła pod koniec 2019 roku i według harmonogramu zakończy się w IV kwartale 2020 roku. Będzie to 5-kondygnacyjny budynek biurowy z podziemną halą garażową.

Komentarze (1)

Napisz komentarz
Marek(gość)
Ciekawa strategia biznesowa. Kto im wynajmie te biura? Firmy już redukują powierzchnie biurowe, pracownicy pracują zdalnie i to pozostanie też po pandemii.
REKLAMA