Amerykański koncern AT&T planuje zatrudnić w Katowicach ponad 700 osóbźródło: Materiały inwestora

Amerykański koncern AT&T planuje zatrudnić w Katowicach ponad 700 osób

Orzech
Orzech
REKLAMA
Kolejna znana i duża światowa firma chce ulokować się w Katowicach. Amerykańska firma telekomunikacyjna AT&T zamierza otworzyć centrum operacyjne w Katowicach – i zatrudnić w nim ponad 700 osób. O takiej ilości osób poinformował dzisiejszy "Puls Biznesu", potwierdzając niejako wcześniejsze informacje.
Na razie ten światowy potentat zdecydował się na wynajęcie 2600 mkw. powierzchni biurowej w środkowej wieży kompleksu wieżowców Global Office Park budowanej przez Cavatina Holding w centrum Katowic.
Samo AT&T nie skomentowało jak na razie oficjalnie informacji i wielkości zatrudnienia w swojej inwestycji w Katowicach. 

Źródło: Cavatina Holding - oficjalny kanał na Youtube.com
Za to jak jak informują przedstawiciele Global Office Park, oddanie do użytku całego kompleksu biurowego wraz z wprowadzeniem się najemców przewidziane jest na połowę 2022 roku. Komercjalizacja obiektu przebiega bardzo dobrze. Według przedstawicieli Cavatina Holding w wieży zewnętrznej udało się wynająć 60% powierzchni biurowej, tyle samo w najmniejszej, a w wieży środkowej 10%. Aktualnie największym pozyskanym najemcą jest firma ING Tech, która zdecydowała się wynająć w Global Office Park 16,7 tys. mkw.
Materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA