Wrocław: Amerykański  INFOR zwiększy zatrudnienie w swoim centrum biznesowym

Wrocław: Amerykański INFOR zwiększy zatrudnienie w swoim centrum biznesowym

Orzech
Orzech
REKLAMA
INFOR, jeden z najważniejszych dostawców aplikacji biznesowych obsługujący 73 tysiące klientów na całym świecie, planuje zwiększyć zatrudnienie w swoim Centrum Biznesowym we Wrocławiu. Do końca tego roku w stolicy Dolnego Śląska ma pracować dla tej amerykańskiej korporacji 500 osób. 
A w planach na następny rok jest kolejne 50 miejsc pracy. Na początek, bo INFOR zamierza mocno przyspieszyć z rozwojem w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA).
Firma planuje zatrudnić programistów, specjalistów od finansów, planerów i innych specjalistów z szeroko pojętego IT. Oczekiwana jest znajomość języków, poza angielskim, także niemieckiego, francuskiego – to z tych obszarów językowych jest najwięcej firm administrowanych przez INFOR w Europie – oraz holenderskiego, hiszpańskiego i norweskiego.
REKLAMA

O inwestorze:

INFOR jest trzecim na świecie dostawcą aplikacji biznesowych. Ma około trzech miliardów przychodów rocznie i ponad 73 tysiące klientów na całym świecie. Z aplikacji INFOR korzysta wiele czołowych firm m.in. z branży lotniczej (Boening, SAS), motoryzacyjnej (Lockheed Martin, Ferrari), farmaceutycznej (GlaxoSmithKline), wśród klientów amerykańskiego koncernu są także browary, 90 procent kasyn w Las Vegas, sieci hotelarskie, a także instytucje amerykańskiej administracji.W Europie oprócz Centrum Biznesowego we Wrocławiu INFOR posiada również podobne biura w hiszpańskiej Barcelonie i w stolicy Czech – Pradze.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA