Będą nowe miejsca pracy we Wrocławiu. Amerykański Infor rozwija swoje Center of Excellencefot. Filip Heliasz

Będą nowe miejsca pracy we Wrocławiu. Amerykański Infor rozwija swoje Center of Excellence

Orzech
Orzech
REKLAMA
Wrocławskie centrum amerykańskiej spółki Infor zatrudni nowych pracowników, którzy będą mieli za zadanie wspierać rozwój strategicznych produktów firmy w oparciu o innowacyjne technologie. 
Infor to światowy dostawca aplikacji biznesowych z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Firma utworzy w Center of Excellence Infor Wrocław nowe zespoły wspierające cyfrową transformację klientów. W 2021 wrocławski zespół powiększy się o 110 osób.
O łącznie 35 osób, wzrośnie liczba osób związanych z tworzeniem produktu Infor Workforce Management (oprogramowanie do harmonogramowania pracy pracowników szczególnie w szpitalach zaangażowanych w walkę z COVID-19).
Następnych 40 nowych pracowników zostanie zatrudnionych do zespołów odpowiedzialnych za rozwój dwóch kluczowych systemów ERP firmy: Infor LN i Infor M3.
Infor planuje również zwiększenie zatrudnienia w obszarze Infor Managed Services (rozszerzone wsparcie IT), a także specjalistycznych zespołów zajmujących się m.in. analityką biznesową, sztuczną inteligencją oraz big data.
REKLAMA
Firma Infor jest światowym liderem branżowego oprogramowania biznesowego w chmurze. Infor zatrudnia łącznie na całym świecie 17 tys. pracowników i obsługuje 67 tys. klientów w ponad 175 krajach. Pracują m.in. dla takich marek, jak Ferrari, Christian Louboutin, Pernod Ricard, BAE Systems, Triumph.
Wrocławskie Center of Excellence wspiera klientów i procesy Infor na niemal całym świecie. Jego pracownicy na co dzień pracują w 14 językach m.in.: angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, holenderskim, norweskim, duńskim, szwedzkim.
Otwarte w 2016 roku Center of Excellence Infor Wrocław konsekwentnie rozszerza globalną obsługę kolejnych procesów, produktów i klientów firmy, zwiększając skalę działania oraz zatrudnienie. Aktualnie Infor zatrudnia we Wrocławiu 340 pracowników, w tym 70 pracowników rozwijających produkty. Po przyjęciu kolejnych 110 osób do końca 2021 roku Infor zatrudniał będzie w Center of Excelence Wrocław 450 pracowników
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA