Gdynia: Asseco Poland wynajmuje trzy piętra w jednej z wież kompleksu biurowego 3T Office Parkźródło: Materiały Inwestora

Gdynia: Asseco Poland wynajmuje trzy piętra w jednej z wież kompleksu biurowego 3T Office Park

Orzech
Orzech
3T Office Park
adresGdynia, Sportowa
REKLAMA
Pod koniec I kwartału 2021 roku grono najemców 3T Office Park w Gdyni poszerzyło się o Asseco Poland S.A. Polska firma IT zdecydowała się na wynajem 3 z 10 kondygnacji w wieży A. Łączna powierzchnia biura wyniesie 3 746 m2.
Asseco Poland S.A. prowadzi działalność w Gdyni od lat. To notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie czołowy polski producent oprogramowania.
Oprócz Asseco Poland S.A. wśród najemców 3T Office Park znajdują się już: Wartsila Polska i Maersk Polska z sektora morskiego, centrum medyczne Medicover, przedszkole Mały Einstein oraz restauracja Meating Point.
3T Office Park to największy z realizowanych obecnie projektów biurowych w Trójmieście. Całkowita powierzchnia najmu kompleksu wynosi 38,5 tys. m2. Budynek składa się z trzech wież (10, 13 i 10 kondygnacji) ze wspólnym podziemiem dwóch pięter hali garażowej (405 miejsc parkingowych i 250 stanowisk rowerowych). Zgodnie z harmonogramem obiekt zostanie oddany do użytkowania w połowie 2021 roku.
REKLAMA
Materiały inwestora
Wybudowany na granicy dzielnic Wzgórze Św. Maksymiliana i Redłowo budynek uzupełnia biurową ofertę centralnej lokalizacji w mieście, która dzięki biurowcom przy ul. Łużyckiej i Pomorskiemu Parkowi Naukowo-Technologicznemu już teraz jest biznesowym centrum Gdyni. Atrakcyjność tej części miasta podnosi dodatkowo infrastruktura komunikacyjna (m.in. przystanki SKM i PKM, nieodległa obwodnica Trójmiasta i lotnisko), a także znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu kompleksy sportowe oraz Riviera – jedno z największych centrów handlowych w regionie.
Inwestycja otrzymała certyfikat BREEAM Interim na poziomie "Excellent", co potwierdza najwyższe standardy pod względem zarządzania, energooszczędności, komfortu pracy użytkowników i wpływu na środowisko naturalne. Biurowiec powstaje także w zgodzie z wymogami Fundacji „Integracja” – przyznany mu certyfikat "Obiekt bez barier" oznacza pełne przystosowanie budynku do pracy i poruszania się osób z niepełnosprawnościami. Najwyższą jakość budynku potwierdza również tytuł "Best Office Development Poland 2020-2021" przyznany przez European Property Awards.
Źródło: 3T Office Park Sp. z o.o.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA