Kompleks biurowy Fabryczna Office Park w Krakowie ma agentaźródło: Materiał Inwestora

Kompleks biurowy Fabryczna Office Park w Krakowie ma agenta

Kraków
REKLAMA
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield podpisała umowę o współpracy z Grupą INTER-BUD. Na jej podstawie firma będzie wyłącznym podmiotem odpowiedzialnym za komercjalizację powstającego kompleksu biurowego Fabryczna Office Park.
Fabryczna Office Park jest projektem unikalnym w skali Krakowa. Trzy budynki biurowe realizowane są w wielofunkcyjnym otoczeniu łączącym funkcję biurową, handlową oraz mieszkalną. Wszystkie obiekty zostaną zrealizowane w ramach jednej inwestycji o nazwie Fabryczna City – miasteczka powstającego w rewitalizowanych obecnie zabytkowych przestrzeniach zakładów Polmos. Grupa INTER-BUD to jeden z pierwszych inwestorów, który w Krakowie zapewnia w jednym miejscu warunki do mieszkania, pracy i wypoczynku – mówi Michał Galimski, Associate w dziale powierzchni biurowych Cushman & Wakefield.
Fabryczna Office Park to trzy nowoczesne biurowce powstające w centrum Krakowa, z doskonałym dostępem do przystanków tramwajowych i autobusowych przy Alei Pokoju. Tuż przy inwestycji planowany jest również przystanek szybkiej kolei aglomeracyjnej PKP. Fabryczna City to również rewitalizowane budynki o funkcji handlowej, zapewniające dostęp do wielu usług m.in. dla pracowników firm, które zdecydują się wynająć powierzchnie biurowe w kompleksie. W części mieszkalnej inwestycji znajdą się mieszkania na sprzedaż oraz małe kompaktowe mieszkania typu starter na wynajem.
Każdy z budynków biurowych będzie oferował dwupoziomowy parking podziemny oraz dziesięć kondygnacji naziemnych. Łączna powierzchnia najmu w części biurowej to ponad 42 tys. mkw. oraz 844 miejsca parkingowe. Budowa pierwszego budynku oraz kondygnacji podziemnych dla dwóch kolejnych rozpoczęła się w czerwcu 2017 roku. Pierwsi najemcy wprowadzą się w pierwszym kwartale przyszłego roku (2019). Właścicielem oraz generalnym wykonawcą inwestycji jest Grupa INTER-BUD, zaś za projekt odpowiadała pracowania IMB Asymetria.
Podążanie za światowymi trendami w budownictwie oraz troska o zadowolenie Klienta to idea naszego działania – mówi Stanisław Łukasik, prezes Grupy INTER-BUD.
Historia Grupy INTER-BUD sięga 1989 roku od założenia Zakładu Remontowo-Budowlanego. Przedmiotem działalności jest realizacja kompleksowych inwestycji budowlanych. Spółka operuje głównie w kilku obszarach, m.in.: realizacji własnych inwestycji mieszkaniowych (począwszy od zakupu gruntu, poprzez projektowanie, budowę, sprzedaż i administrację nieruchomościami), generalnym wykonawstwie inwestycji budowlanych, wykonawstwie usług remontowo-budowlanych, konserwacyjnych oraz instalacyjnych (w tym instalacji elektrycznych, teletechnicznych, centralnego ogrzewania, wentylacyjnych, wodno-kanalizacyjnych i gazowych), czy robotach drogowych.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA