7R Park Lublin powiększy się do blisko 110 tys. mkw.7R

7R Park Lublin powiększy się do blisko 110 tys. mkw.

Orzech
Orzech
REKLAMA

Rozbudowa obiektu 7R Park Lublin to kolejny przykład inwestycji prowadzonych przez spółkę 7R, która łączy w sobie elementy zrównoważonego budownictwa, a jednocześnie wpisuje się w strategię firmy – systematyczny rozwój portfela projektów zlokalizowanych w perspektywicznych i dobrze skomunikowanych lokalizacjach. Inwestycja realizowana jest w odległości zaledwie 4 km od centrum Lublina, a także w bliskim sąsiedztwie węzła trasy ekspresowej S17 oraz drogi S12.

Obecnie na terenie 7R Park Lublin ukończone zostały dwa z pięciu zaplanowanych budynków, a jednym z pierwszych najemców jest m.in. lubelska spółka Spiżarnia. Docelowo kompleks zapewni około 110 000 mkw. nowoczesnej przestrzeni logistycznej i magazynowej, zlokalizowanej w przemysłowej części miasta. Położenie inwestycji blisko obwodnicy Lublina zapewnia nie tylko wygodny dostęp do dróg ekspresowych, ale też znakomite połączenie drogowe dla takich sektorów jak FMCG i TSL.

Projekt jest także objęty certyfikacją BREEAM na poziomie Very Good, wpisując się tym samym w ideę zrównoważonego budownictwa przemysłowego, a jednocześnie misję oraz strategię spółki 7R.

Za realizację prac odpowiada generalny wykonawca inwestycji, firma Bremer.

REKLAMA
7R

7R pozyskało finansowanie na rozbudowę nowoczesnego kompleksu logistycznego 7R Park Lublin. Umowa kredytowa została podpisana z konsorcjum bankówSantander Bank Polska oraz mBank.

– Pozyskanie finansowania na realizację 7R Park Lublin pokazuje potencjał, jakim dysponuje zarówno 7R jako deweloper dostarczający nowoczesne powierzchnie magazynowe, jak i potencjał regionu pod kątem rozwoju nowego biznesu – informuje Tomasz Lubowiecki, prezes zarządu 7R.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA