Magazyny 7R staną w Lublinieźródło: Materiały inwestora

Magazyny 7R staną w Lublinie

Lublin
Kajtman
Kajtman
7R Park Lublin
adresLublin, Mełgiewska
inwestor7R S.A.
REKLAMA
Deweloper magazynowy 7R wchodzi na rynek lubelski. Planowany kompleks logistyczny 7R Park Lublin to zespół nowoczesnych obiektów magazynowych zlokalizowanych w przemysłowej części miasta.
7R Park Lublin składać się będzie z pięciu budynków o łącznej powierzchni około 110 000 mkw. Inwestycja jest w fazie planowania i projektowania. 
Polska to istotny hub logistyczny w Europie Środkowo-Wschodniej, a większa regionalizacja centrów dystrybucji jest ważnym elementem adaptacji łańcucha dostaw do zmieniających się dynamicznie potrzeb rynku. Prognozujemy ponadto, że w długoterminowej perspektywie umocni się trend przenoszenia części linii produkcyjnych z Azji z powrotem do Europy. W konsekwencji wzrośnie popyt na hale przemysłowe i powierzchnie magazynowe w całym kraju, ale także na ścianie wschodniej. Rozwijający się system dróg oraz dostępność pracowników to czynniki, które z pewnością przyciągną inwestorów do Lublina – komentuje Bartłomiej Krawiecki, członek zarządu, Head of Development w 7R.
Położenie inwestycji 7R Park Lublin zaledwie 3 km od obwodnicy miasta zapewni dostęp do dróg ekspresowych S12 oraz S19. Infrastruktura drogowa i kolejowa miasta umożliwi najemcom parku prowadzenie efektywnych operacji logistycznych na terenie kraju oraz za jego wschodnią granicą. Z kolei lokalizacja w dzielnicy przemysłowej, blisko centrum miasta, pozwala na wdrożenie rozwiązań charakterystycznych dla magazynów miejskich. 
REKLAMA
Nasz lubelski kompleks, ze względu na położenie w granicach miasta, zaoferuje najemcom obiekty wielofunkcyjne. Znajdą się wśród nich duże hale magazynowe, powierzchnie dostosowane do prowadzenia działalności produkcyjnej oraz małe moduły około 2 000 mkw., typowe dla naszych magazynów miejskich City Flex. Łącząc różne parametry budynków w jednym parku logistycznym, chcemy stworzyć elastyczną ofertę odpowiadającą na różne potrzeby najemców – dodaje Maciej Krawiecki, Head of Leasing w 7R.
W analizie potencjału gospodarczego oraz wyborze lokalizacji pod nowy projekt wspierała dewelopera firma CBRE.
Planowana inwestycja logistyczno-przemysłowa w Lublinie, to projekt, w którym mieliśmy przyjemność reprezentować firmę 7R. Ogromny potencjał tego obiektu polega na jego bliskości z centrum miasta i idealnym dostępie do obwodnicy. Czynniki te niewątpliwe gwarantują sukces projektowi na bardzo perspektywicznym lubelskim rynku – mówi Wojciech Kosiór, dyrektor ds. projektów specjalnych i BTS w Dziale Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych, CBRE.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA