Clinico Medical i PBDiM Kobylarnia S.A. rozbudują swoje zakłady w gminie Miękinia

Clinico Medical i PBDiM Kobylarnia S.A. rozbudują swoje zakłady w gminie Miękinia

Aglomeracja Wrocławska
Orzech
Orzech
REKLAMA
Dwie kolejne firmy zdecydowały się na rozbudowy swoich zakładów w podwrocławskiej gminie Miękinia.
Clinico Medical sp. z o.o. zajmuje się produkcją i handlem sprzętem medycznym. chirurgicznym, dentystycznym i weterynaryjnym. Firma jest oddziałem międzynarodowego koncernu Fresenius Kabi.
Firma zdecydowała się na kolejną już rozbudowę swojego kompleksu produkcyjnego w miejscowości Błonie, przy drodze krajowej nr 94. Clinico Medical rozbuduje hale produkcyjne, a za projekt ich rozbudowy odpowiada architekt Ewa Zielińska.
REKLAMA
Nową inwestycją na terenie gminy Miękinia będzie budowa hali remontowej maszyn budowlanych, którą w Miękini przy ulicy Stalowej wybuduje Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Kobylarnia S.A. Firma z województwa kujawsko-pomorskiego należy do grupy kapitałowej MIRBUD. Specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie robót drogowych i mostowych. Jest również producentem mas mineralno-bitumicznych i betonowych. W Miękini posiada swój dolnośląski oddział.
Nowa hala serwisowa w Miękini będzie miała kubaturę 4560 m3. Projekt architektoniczny przygotował architekt Piotr Szarejko z Pracowni Architektonicznej BAPS z Wrocławia.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA