Aglomeracja Wrocławska: Negotti wybuduje nowe centrum magazynowe pod Wrocławiem

Aglomeracja Wrocławska: Negotti wybuduje nowe centrum magazynowe pod Wrocławiem

Orzech
Orzech
REKLAMA
Jeden z największych polskich producentów płaskich wycieraczek samochodowych – firma Negotti wybuduje w Krępicach pod Wrocławiem (gmina Miękinia) halę magazynową o powierzchni 15 073 m3. Za projekt architektoniczny odpowiedzialna jest Małgorzata Matynia z Biura Projektowego RUKA Projekt z Legnicy.
Wartość inwestycji to kilka milionów złotych. Pracę w nowym magazynie centralnym firmy Negotti znajdzie kilkadziesiąt osób. Jest to już kolejna nowa inwestycja w gminie Miękinia. Łącznie, w ciągu ostatnich 3-4 lat zainwestowało tam ponad 30 nowych inwestorów z różnych branż – począwszy od małych, rodzinnych firm po duże firmy zagraniczne.
REKLAMA

O inwestorze:

Negotti to młoda, polska firma zajmująca się produkcją płaskich wycieraczek samochodowych (zamienników dla markowych producentów) do niemal wszystkich modeli aut jeżdżących po polskich drogach. Firma działa na rynku od 2009 roku. Centrala firmy znajduje się we Wrocławiu, jednak produkty dystrybuowane są do hurtowni, sklepów oraz warsztatów na terenie całego kraju. Negotti posiada również swoje przedstawicielstwo w Czechach.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA