Aglomeracja Wrocławska: Hanza Electronics rozwija fabrykę w Brzegu Dolnym

Aglomeracja Wrocławska: Hanza Electronics rozwija fabrykę w Brzegu Dolnym

Orzech
Orzech
REKLAMA
Szwedzka firma Hanza Electronics systematycznie inwestuje i rozwija swoją fabrykę zlokalizowaną na Dolnym Śląsku, w Brzegu Dolnym. Zakład wytwarza elektronikę wykorzystywaną m.in. w przemyśle motoryzacyjnym. 
Przyjęta kilka lat temu strategia szwedzkiej grupy Hanza Electronics zakłada rozwijanie klastra produkcyjnego w Europie Centralnej.  
Rozwój produkcji nieodwołalnie związany jest z inwestycjami. W zeszłym roku Hanza Electronics Poland kupiła nowoczesny piec lutowniczy firmy ERSA z atmosferą azotu, co znacząco poprawiło jakość usług oferowanych przez polską fabrykę. Szwedzi planują już kolejne nowe inwestycje, których realizacja ma się rozpocząć jeszcze w tym roku.
REKLAMA
Aktualnie zakład produkcyjny Hanzy w Brzegu Dolnym zatrudnia 140 osób i realizuje przede wszystkim zlecenia dla klientów z sektora przemysłowego. Hanza Electronics Poland stawia na unowocześnianie i rozwój zakładu, którego rola w międzynarodowej grupie Hanza wciąż rośnie. Obecnie fabryka w Brzegu Dolnym jest największym zakładem w Dywizji Elektroniki pod względem zatrudnienia.

O inwestorze: 

Hanza Electronics jest jednym z największych europejskich producentów wyrobów elektronicznych. Spółka oferuje kompletne rozwiązania obejmujące produkcję, logistykę, obsługę technologiczną i zaopatrzenie pozwalające na obsługę złożonych procesów wytwórczych. Firma zapewnia kompleksowe usługi produkcyjne dla klientów biznesowych z różnorodnych gałęzi przemysłu, takich jak technologie medyczne, przemysł i komunikacja. Zakład Hanza Electronics Poland jest jednostką przemysłową firmy Hanza Electronics specjalizującą się w dostarczaniu rozwiązań produkcyjnych z zakresu mechaniki, elektroniki, wiązek kablowych i montażu końcowego. Firma prowadzi obecnie działalność w Szwecji, Finlandii, Estonii, Polsce, Słowacji i w Chinach. 

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA