ALDI otworzy pierwszy sklep w RawiczuMateriały prasowe

ALDI otworzy pierwszy sklep w Rawiczu

Orzech
Orzech
REKLAMA

Niemiecka sieć ALDI otwiera kolejny nowy sklep w województwie wielkopolskim. Tym razem w Rawiczu, przy ulicy Kamieńskiego 2 (na terenie S1 Center). Będzie to pierwszy sklep tej sieci w tym mieście. Dotychczas mieszkańcy Rawicza chcąc zrobić zakupy w ALDI musieli udać się do Leszna lub Krotoszyna, w których to miastach znajdowały się najbliższe sklepy tej sieci handlowej.

Otwarcie zaplanowano na najbliższy wtorek, 29 listopada, na godzinę 6:00. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 06:00 do 22:00. W niedziele handlowe: od 9:00 do 20:00.

– Każde otwarcie sklepu ALDI to dla nas ogromny sukces, jest to potwierdzenie naszego rozwoju. Jako sieć jesteśmy dziś obecni w każdym województwie i chcemy także zagościć w większości polskich domów. Nasi klienci wiedzą, że w ALDI znajdą lokalne i międzynarodowe produkty wysokiej jakości, ponieważ ALDI ma to coś, czego nie ma nigdzie indziej, po co warto wracać do nas, zgodnie z myślą Raz ALDI zawsze ALDI – mówi Agata Biernacka, Kierownik Działu Komunikacji i PR ALDI w Polsce.

Nowy sklep w Rawiczu przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów, wyposażając je w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów.

REKLAMA

Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.

ALDI

ALDI w Polsce posiada ponad 230 sklepów i zatrudnia blisko 4 tys. pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA