Amerykańska firma ActiveCampaign otwiera globalne centrum w KrakowieMateriały prasowe

Amerykańska firma ActiveCampaign otwiera globalne centrum w Krakowie

Orzech
Orzech
REKLAMA

Kolejna amerykańska firma z branży IT stawia na stolicę Małopolski. ActiveCampaign, platforma do inteligentnej automatyzacji marketingu, poinformowała o planowanym otwarciu najnowszego centrum w Krakowie. W ramach dalszej ekspansji ActiveCampaign podejmuje wysiłki na rzecz wzmocnienia swojej obecności na rynku globalnym i doskonalenia usług, aby świadczyć je na jeszcze wyższym poziomie klientom na całym świecie.

Nowe centrum w Krakowie to strategiczny ruch firmy ActiveCampaign w kierunku wzmocnienia globalnych operacji i kompetencji technologicznych. Otwarcie centrum nastąpi w późniejszym okresie tego roku, ale firma planuje rozpocząć proces rekrutacji i zatrudnienia pracowników już teraz.

Kraków będzie siedzibą siódmego globalnego centrum firmy, dołączając do Australii, Brazylii, Irlandii, Kostaryki i Stanów Zjednoczonych.

Centrum w Krakowie stanowi znaczącą inwestycję w regionie, odzwierciedlając zaangażowanie ActiveCampaign w zapewnienie rosnącej bazie klientów wsparcia i zasobów w ich lokalnym języku. Firma planuje zatrudnić inżynierów i specjalistów ds. produktu, aby zwiększyć swoje kompetencje techniczne, opracowywać innowacyjne rozwiązania i nieustannie rozwijać produkt.

– Nie możemy doczekać się zaznaczenia naszej obecności w Krakowie i powitania utalentowanych pracowników w naszym zespole. Wspólnie będziemy dalej pracować nad innowacjami i dostarczaniem wyjątkowych doświadczeń naszym klientom – przyznaje Jason VandeBoom, założyciel i CEO ActiveCampaign.

– Dzięki rozszerzeniu naszych operacji w Krakowie będziemy czerpać z bogatego źródła wiedzy technicznej i nadal doskonalić naszą platformę, aby sprostać rosnącym potrzebom firm na całym świecie.

Ekspansja ActiveCampaign w Krakowie następuje w okresie szybkiego rozwoju firmy i stanowi decyzję podyktowaną rosnącym zapotrzebowaniem na inteligentne rozwiązania w zakresie automatyzacji marketingu. Wkraczając na rynek w Polsce, firma ActiveCampaign ma na celu zapewnienie lepszej obsługi klientom z Europy i wzmocnienie swojej pozycji jako lidera w branży.

REKLAMA

Firma aktywnie rekrutuje najbardziej utalentowanych kandydatów w Krakowie, koncentrując się szczególnie na zatrudnieniu inżynierów i specjalistów ds. produktu, którzy pasjonują się napędzaniem innowacji i dostarczaniem wartości klientom. Zainteresowanych kandydatów zachęcamy do odwiedzenia poświęconej karierze strony ActiveCampaign w celu uzyskania informacji na temat obecnych możliwości zatrudnienia.

– Z radością dołączamy do tętniącej życiem społeczności technologicznej w Polsce, mając swój udział w prężnie rozwijającym się ekosystemie tego regionu" - mówi Tony Newcome, dyrektor ds. technologii ActiveCampaign. „Dzięki naszemu nowemu centrum stworzymy zróżnicowany zespół utalentowanych pracowników, którzy współdzielą wizję wspierania małych zespołów w rozwijaniu dużych firm za pomocą automatyzacji marketingu.

Ekspansja rynkowa ActiveCampaign w Krakowie podkreśla zaangażowanie firmy w obszarach innowacji, rozwoju i doświadczeń klienta. Kraków będzie siedzibą siódmego globalnego centrum firmy, dołączając do Australii, Brazylii, Irlandii, Kostaryki i Stanów Zjednoczonych.

Materiały prasowe

O firmie ActiveCampaign:

ActiveCampaign wspiera małe zespoły w rozwoju dużych firm dzięki niezbędnej platformie do inteligentnej automatyzacji marketingu. Klienci z ponad 170 krajów korzystają z pakietu wstępnie wbudowanych automatyzacji i integracji ActiveCampaign (obejmujące m.in. Facebook, Google, WordPress, Salesforce, Shopify i Square) do spersonalizowanego marketingu, maili transakcyjnych, a także zindywidualizowanych interakcji CRM na każdym etapie cyklu życia klienta.

ActiveCampaign szczyci się najwyższym wskaźnikiem zadowolenia klienta w zakresie automatyzacji marketingu, personalizacji e-commerce, kreowania stron docelowych i systemów CRM według rankingu G2.com, będąc jednym z niewielu rozwiązań opartych na oprogramowaniu, które otrzymały ponad 10 000 pozytywnych recenzji. Platforma ActiveCampaign otrzymała również miano najlepiej ocenianego oprogramowania w witrynie TrustRadius.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA