Amerykańska firma z branży IT otwarła drugie centrum w Europie. Wybrała PoznańPixabay

Amerykańska firma z branży IT otwarła drugie centrum w Europie. Wybrała Poznań

Orzech
Orzech
REKLAMA

Amerykańska firma SIS, LLC (Strategic Industry Solutions) z główną siedzibą w Duluth, zdecydowała się zainwestować w Polsce. Na siedzibę swojego polskiego centrum wybrała stolicę Wielkopolski.

SIS to dostawca oprogramowania ERP, CRM i PM dla operacji projektowych i organizacji usługowych. Firma zdecydowała się na otwarcie swojego drugiego centrum serwisowego w Europie. Wybrała Poznań.

Poznański zespół będzie wspierał całość operacji SIS. Do jego zadań będzie należała, m.in. obsługa istniejących biur tej firmy na całym świecie. Do końca 2023 roku w poznańskim biurze zostanie zatrudnionych około 100 osób.

Otwarcie poznańskiego biura wpisuje się w trwającą strategię rozszerzania działalności SIS Microsoft Dynamics 365 w celu zaspokojenia potrzeb klientów. Odział w Poznaniu będzie w pełni operacyjny do końca II kwartału 2022 roku.

REKLAMA

Poznań stanie się głównym europejskim centrum serwisowym SIS, wspierającym amerykański zespół firmy w globalnych wdrożeniach projektów.

O SIS:

SIS (Strategic Industry Solutions) pomaga projektowym i usługowym firmom zarządzać każdym etapem cyklu życia dostaw i usług. Firma zapewnia kompletne oprogramowanie do zarządzania projektami, księgowania projektów, kalkulacji kosztów pracy, analizy biznesowej i CRM zbudowane w oparciu o Microsoft Dynamics. SIS pomaga firmom zarządzać kosztami i ryzykiem oraz tworzy wyjątkową ofertę dla swoich klientów dzięki sprawdzonemu oprogramowaniu i 25-letniemu doświadczeniu w branży.

Rozwiązanie SIS Construct 365 jest wbudowane w Microsoft Dynamics 365 i jest obecnie najbardziej kompletnym i zintegrowanym rozwiązaniem na rynku A/E/C - Professional Service, skupiającym się na mobilności, łatwości użytkowania i integracji.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA