Amerykański koncern Gates zwiększa zatrudnienie w swojej fabryce w Legnicyźródło: Gates Polska

Amerykański koncern Gates zwiększa zatrudnienie w swojej fabryce w Legnicy

Orzech
Orzech
REKLAMA
Jeden z liderów na rynku w produkcji zaawansowanych technologicznie pasków gumowych i przewodów, które używa się w przemyśle, hydraulice, rolnictwie i motoryzacji - Gates Corporation zwiększa zatrudnienie w swojej polskiej fabryce zlokalizowanej w Legnicy na Dolnym Śląsku. 
Polski oddział tej znanej firmy planuje w najbliższych miesiącach utworzyć kolejne 100 etatów w tym dolnośląskim mieście. Gates Polska rusza z kolejną rekrutacją. Obecnie firma za pośrednictwem agencji rekrutacyjnej Manpower poszukuje kandydatów na stanowiska operatorów linii produkcyjnej oraz magazynierów. Do pracy na produkcji Gates Polska poszukuje osób, które posiadają zdolności manualne i są dyspozycyjne do pracy zmianowej.
– Pracownicy poszukiwani do Gates Polska mogą liczyć nie tylko na stabilne zatrudnienie z dobrym wynagrodzeniem, lecz także atrakcyjny pakiet benefitów oraz perspektywy rozwoju − mówi Emilia Rychlicka, ekspert rynku pracy z agencji rekrutacyjnej Manpower. – Podczas rekrutacji zwracamy uwagę nie tylko na kwalifikacje, lecz także umiejętności miękkie. Do aplikowania zachęcamy wszystkich, którzy są zmotywowani do pracy, sumienni oraz odpowiedzialni. Na decyzję o tym, czy dany kandydat otrzyma od nas ofertę czy nie, mają wpływ wszystkie te elementy – dodaje Emilia Rychlicka z Manpower.
REKLAMA
Każdego miesiąca Gates Polska produkuje w zakładzie zlokalizowanym na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - podstrefa Legnica ponad 1 mln pasków: klinowych, wieloklinowych, synchronicznych. Obecnie zatrudnia w Legnicy ponad 600 osób.
Firma posiada w Polsce także swoje centrum finansowe - Gates Business Services Europe, które zlokalizowane jest w kompleksie biurowym Business Garden we Wrocławiu. Również i w nim planuje zwiększyć zatrudnienie. Do końca 2022 roku zatrudni w stolicy Dolnego Śląska 120 osób.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA