DODAJ

Nowe osiedle mieszkaniowe w Wilkszynie

Mieszkania i domy / Wilkszyn
Nowe osiedle mieszkaniowe w
aga super dziewczyna
2012-06-21 15:45:47
Powstający w miejscowości Wilkszyn zespół mieszkaniowy to jedna z większych inwestycji budowlanych, obejmująca powierzchnie 27 hektarów terenu, co w pierwszym etapie da ok. 8 000 m2 powierzchni mieszkalnej.

 


Idea tworzenia ogromnych osiedli, które będą spełniać wszelkie kryteria nowoczesnych, niezależnych mikro – miasteczek nie jest niczym nowym. Osiedle Wiśniowa Góra ma szansę stać się największym przedsięwzięciem deweloperskim Dolnego Śląska.


 


Inwestycja obejmuje w I etapie 37 segmentów w zabudowie szeregowej oraz 13 budynków wolnostojących. Następne etapy przewidują również budowę obiektów wielorodzinnych i apartamentów. Docelowo inwestor chce wybudować ok. 1500 mieszkań o powierzchni przekraczającej 120 000 m2.
 
 


Takie inwestycje budowlane robią duże wrażenie, szczególnie w dobie kryzysu na rynku mieszkaniowym. Należało zatem czymś skusić potencjalnych kupców. Największym atutem tej nowej inwestycji są świetne projekty domów, które w dużej mierze odbiegają od typowo polskiego standardu budownictwa jednorodzinnego, szczególnie w przypadku inwestycji osiedlowych. Doskonałym pomysłem okazuje się przeszklenie frontowej części budynku i wycofanie strefy prywatnej w tylną część obiektu. Budynek, który jawi się jako dość skromny powierzchniowo obiekt, może mieć metraż nawet ponad 170 m2. Wizualna strona budynków wyraźnie nawiązuje do budownictwa energooszczędnego, jednak zostaną one wykonane z tradycyjnych materiałów.