DODAJ

Kwartał Uniwersytecki sprzedany w połowie

Mieszkania i domy / Gdańsk
Kwartał Uniwersytecki sprzedany w
Kajtman
2016-03-29 12:03:43
Inpro S.A., jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, sprzedał już niemal 50 proc. mieszkań w inwestycji Kwartał Uniwersytecki w Gdańsku Przymorzu przy ul. Szczecińskiej. Nowe osiedle cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na bardzo atrakcyjną lokalizację w centrum miasta w otoczeniu niskiej zabudowy. Zakończenie budowy zaplanowano na koniec października 2016 roku.

Kwartał Uniwersytecki znajduje się 900 m od Uniwersytetu Gdańskiego, 1,2 km od biznesowego centrum miasta Olivia Business Centre, 5,5 km od morza i 5 minut od stacji SKM. Inwestycja położona jest w sąsiedztwie Kompleksu Alchemia, Alfa Centrum i innych popularnych obiektów handlowych. W sąsiedztwie znajdują się również liczne szkoły i przedszkola, co jest niewątpliwym udogodnieniem dla rodziców. Kwartał Uniwersytecki powstaje nie tylko w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic miasta, jaką jest Gdańsk Przymorze, ale również w okolicy o niskiej zabudowie, zielonych terenach i domach jednorodzinnych. To idealne miejsce dla osób ceniących jednocześnie życie w mieście oraz spokój i ciszę.

Osiedle przy ul. Szczecińskiej składać się będzie z dwóch budynków, trzy, pięcio- i ośmiokondygnacyjnych o nowoczesnej architekturze oraz dużych i nasłonecznionych balkonach i tarasach. Mieszkania na parterze posiadać będą przynależne ogródki. Aby zapewnić mieszkańcom spokój i bezpieczeństwo, teren inwestycji będzie częściowo ogrodzony, a całe osiedle wyposażone w nowoczesne kamery obsługiwane z pomieszczenia ochrony. W budynkach znajdują się hale garażowe oraz piwnice, a wszystkie klatki schodowe posiadają windy. Na terenie osiedla znajdować się będzie również wózkarnia i rowerownia. Dla jednośladów deweloper przeznaczył miejsce na zewnętrzny parking.

W aktualnej ofercie znajduje się 89 mieszkań i 1 lokal usługowy. Powierzchnia mieszkań wynosi od 37,17 mkw. do 119,98 mkw. Ich cena zaczyna się od 6.500 zł netto za mkw. Zakończenie budowy osiedla zaplanowano na koniec października 2016 roku.