DODAJ

One Harmony SPA & Wellness Center w hotelu Number One już otwarte

/ Gdańsk
One Harmony SPA &
Kajtman
2017-08-01 11:31:24
One Harmony SPA & Wellness Center, znajdujące się w gdańskim hotelu Number One na Wyspie Spichrzów zostało oficjalnie otwarte. Do dyspozycji gości dostępna jest nowoczesna strefa SPA i Wellness z basenem, saunami, siłownią, jacuzzi. Całość dopełniają 4 gabinety przeznaczone do wykonywania masaży, zabiegów kosmetycznych na ciało oraz twarz.

One Harmony SPA & Wellness Center znajduje się w hotelu Number One, powstałego w ramach kompleksu Nowa Motława. Oficjalne otwarcie hotelu miało miejsce w kwietniu bieżącego roku, natomiast licząca ponad 450 mkw. Strefa One Harmony jest dostępna od 1 sierpnia. Liczne udogodnienia sprawią, że każdy z gości znajdzie formę relaksu odpowiednią dla siebie. 

W skład One Harmony SPA & Wellness Center wchodzi rekreacyjny basen pływacki, z wolną od chloru wodą ozonową, o długości 12 metrów i głębokości od 1,2 do 1,7 metra, posiadający liczne atrakcje wodne. Istnieje możliwość skorzystania z masażu wodnego pleców, karku, gejzerem i przeciwprądem basenowym. Dostępne jest również jacuzzi o ośmiometrowej średnicy i temperaturze od 34-36 stopni Celsjusza, z podwodnym oświetleniem. Najmłodsi użytkownicy również nie będą zawiedzeni, bo dla nich przygotowano brodzik dostosowany do ich potrzeb.

W strefie saun do dyspozycji gości czeka, ciesząca się niesłabnącą popularnością, sauna fińska, sauna infrared, emitująca promieniowanie na podczerwień oraz świetna alternatywa dla tych, którzy niekorzystnie znoszą gorące powietrze sauny – orzeźwiająca łaźnia parowa z aromaterapią. 

Dla aktywnych i dbających o formę przygotowano profesjonalnie wyposażoną siłownię. Do dyspozycji gości są bieżnie, rower stacjonarny, orbitrek, ciężary, atlas wielofunkcyjny, a także wolna przestrzeń do samodzielnego ćwiczenia. Całość kompleksu uzupełniają cztery gabinety SPA, przeznaczone do wykonywania specjalistycznych masaży oraz zabiegów kosmetycznych na ciało i twarz.

– One Harmony SPA & Wellness Center to przestrzeń stworzona z myślą o relaksie i wypoczynku. Strefa SPA i Wellness to tylko jedna z funkcjonalności hotelu Number One i przykład jego praktycznych udogodnień. To miejsce stanowi wizytówkę naszego hotelu, z której jesteśmy niezwykle dumni – dodaje Dariusz Radtke, dyrektor hotelu Number One.

One Harmony SPA & Wellness Center dostępne jest nie tylko dla gości hotelu Number One, lecz także dla mieszkańców kompleksu Nowa Motława oraz gości zewnętrznych. Wykwalifikowana kadra w miłej i spokojnej atmosferze prowadzi grupowe i indywidualne lekcje pływania i aqua aerobik.

Hotel Number One powstał w ramach kompleksu Nowa Motława na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Deweloperem i generalnym wykonawcą wielofunkcyjnego obiektu była notowana na warszawskiej giełdzie spółka Dekpol. Inwestycja składa się z dwóch części – hotelu Number One, w którym znajdują się 172 pokoje hotelowe oraz 298 apartamenty Nowa Motława. W nowoczesnym kompleksie zaprojektowano również przestronną strefę wellness z basenem wewnętrznym, saunami, i siłownią. Spójna architektura i design wnętrz hotelu to połączenie pracy wybitnych osobowości reprezentowanych przez pracownie architektoniczne: KD Kozikowski Design, Ideograf Paulina Czurak i Sikora Wnętrza – Jan Sikora.

Źródło: materiały prasowe