Hotel Aubrecht – kolejny obiekt hotelowy w portfelu Dekpol S.A.

Hotel Aubrecht – kolejny obiekt hotelowy w portfelu Dekpol S.A.

pomorskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Dekpol S.A. wzbogaca swój portfel o kolejny obiekt hotelowy. Spółka była odpowiedzialna za odbudowę czterogwiazdkowego Hotelu Aubrecht w kaszubskiej miejscowości Przechlewo nad jeziorem Szczytno. To kolejny zrealizowany z sukcesem obiekt hotelowy w portfelu firmy. Dekpol posiada doświadczenie w realizacji tego typu projektów zarówno jako generalny wykonawca, jak i deweloper.
Hotel Aubrecht Country SPA Resort to malowniczo położony kompleks hotelowo-wypoczynkowy położony na Kaszubach, którego przebudowa była konieczna po pożarze w 2013 roku. Prace z zakresu generalnego wykonawstwa zrealizowane przez Dekpol objęły szczegółowe odtworzenie obiektu o łącznej powierzchni ok. 6 000 m2 i kubaturze 40 000 m3 wraz ze wszystkimi elementami wyposażenia. Składający się z czterech budynków kompleks, został m.in. posadowiony na gruntach nienośnych z wykorzystaniem technologii palowania i częściową wymianą oraz wzmocnieniem gruntu. 
Hotel Aubrecht oferuje pokoje i apartamenty w różnych standardach, wykończone w rustykalnym stylu, z tarasami i balkonami, z których rozpościera się malowniczy widok na okoliczną przyrodą. Na terenie obiektu znajduje się przytulne lobby oraz zaplecze gastronomiczne, w którym serwowane są naturalne i świeże posiłki. Hotel oferuje bogato wyposażoną przestrzeń wypoczynkową ze strefą spa i wellness z wewnętrznymi basenami, jacuzzi oraz saunami. Do dyspozycji gości jest także kręgielnia, restauracja i bar. 
Otoczony lasami Hotel Aubrecht położony jest bezpośrednio nad jeziorem Szczytno, w pobliżu najstarszego parku narodowego w Polsce – Borów Tucholskich. Dekpol S.A. zakończył odbudowę kompleksu we wrześniu 2015 roku. 
REKLAMA
Nie jest to pierwszy tak atrakcyjnie zlokalizowany obiekt w portfelu hotelowym Dekpol. W tym roku spółka odda do użytku między innymi Hotel Almond w centrum Gdańska, który powstaje przy ul. Toruńskiej w miejscu dawnej fabryki marcepanu i kakao nad rzeką Motława. Czterogwiazdkowy Hotel Almond z bogato wyposażonymi strefą SPA & wellness oraz centrum konferencyjno-bankietowym, stanowi idealne miejsce zarówno do pobytu rekreacyjnego, jak i organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych. 
Innym, równie ciekawym projektem zrealizowanym przez Dekpol jest Hotel Nad Wisłą w miejscowości Knybawa k. Tczewa przy drodze głównej nr 22, prowadzącej ze wschodu na zachód Europy, łączącej Kaliningrad z Berlinem. Obiekt wyróżniają multifunkcyjne sale konferencyjne oraz kompleksowe oferty organizacji imprez okolicznościowych. Hotel nad Wisłą, położony w malowniczym otoczeniu lasów i jezior, stanowi wspaniałą bazę wypadową do zwiedzania Trójmiasta i miast takich jak Malbork, Tczew czy Starogard Gdański. 
Najnowszą inwestycją firmy jest powstający obecnie kompleks Nowa Motława na Wyspie Spichrzów w Gdańsku, w ramach którego powstanie Aparthotel Number One oferujący apartamenty sprzedawane w systemie condo. Dekpol jest zarówno deweloperem, jak i generalnym wykonawcą obiektu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA