Dekpol wybuduje halę dla producenta mebli

Dekpol wybuduje halę dla producenta mebli

pomorskie
REKLAMA
Spółka Dekpol, oferująca usługi w ramach generalnego wykonawstwa, podpisała umowę z firmą Meblik na budowę hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni ponad 8 tys. m2. Zakończenie inwestycji planowane jest w maju 2017 roku.
Dekpol podpisał umowę z firmą Meblik Sp. z o.o. na budowę hali produkcyjno-magazynowej. Obiekt powstanie w Chojnicach w województwie pomorskim, a jego łączna powierzchnia wyniesie ponad 8 tys. m2. Inwestycja zostanie zrealizowana w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.
„Nowe zlecenia są potwierdzeniem silnej oraz rosnącej pozycji firmy Dekpol w branży generalnego wykonawstwa. Pozyskiwanie nowych zleceń potwierdza również doskonałą jakość oferowanych przez nas usług” – komentuje Mariusz Tuchlin, Prezes Zarządu Dekpol S.A.
REKLAMA
W ramach projektu Dekpol wybuduje halę o przeznaczeniu produkcyjno-magazynowym wraz z budynkiem biurowo-socjalnym oraz niezbędną infrastrukturą. Obecnie trwają prace projektowe, natomiast ukończenie inwestycji planowane jest w maju 2017 r.
„Generalne wykonawstwo jest obecnie bardzo ważnym segmentem działalności Spółki. Regularnie pozyskiwanie nowych zamówień to element strategii firmy, która przyczyni się do wzrostu znaczenia segmentu generalnego wykonawstwa w strukturach przychodu firmy” – dodaje Mariusz Tuchlin.
Meblik Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i sprzedażą funkcjonalnych mebli dla dzieci i młodzieży.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA