Condohotel Grano rośnie na Wyspie Spichrzów w Gdańskuźródło: Materiały inwestora

Condohotel Grano rośnie na Wyspie Spichrzów w Gdańsku

Gdańsk
REKLAMA
Najnowsza inwestycja Dekpol S.A., jednego z wiodących deweloperów w Polsce Północnej, może przynieść inwestorom nawet 12-procentową stopę zwrotu. Powstający na Wyspie Spichrzów hotel Grano, będzie funkcjonował w zapewniającym duże korzyści systemie condo. Ze względu na atrakcyjną lokalizację hotelu Grano, nabywcy lokali mogą liczyć również na podwójny zysk – ten, uzyskany z wynajmu oraz ze wzrostu wartości nieruchomości w czasie.
Wyspa Spichrzów to jedna z najbardziej reprezentatywnych części Trójmiasta. Odrestaurowana, zabytkowa dzielnica miasta tętni dziś życiem przez cały rok i zachwyca podróżnych z różnych stron świata. Na gości hotelu Grano będzie czekać 136 komfortowych pokoi o powierzchni od 21 do 47 mkw. Każdy z nich będzie cechował wysoki standard wykończenia, który sprosta nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Hotel wzbogacony będzie również o kompleksową infrastrukturę obejmującą nowoczesną salę konferencyjną, restaurację serwującą wyśmienitą kuchnię oraz prestiżową strefę SPA i Wellness z basenem i saunami. Obiekt będzie również wyposażony w szereg udogodnień technologicznych, m.in. inteligentne multimedia. 
Deweloper oferuje nabywcom bezpieczny i sprawdzony model biznesowy, który gwarantuje minimalną stopę zwrotu w wysokości 5% w skali roku przez 15 lat. W efekcie, po upływie tego okresu, do klienta wróci minimum 75% zainwestowanego kapitału. Zakupione pokoje, będą przekazywane pod zarządzanie wykwalifikowanemu operatorowi hotelowemu, który zadba o odpowiedni poziom obłożenia w obiekcie. Dzięki kompleksowej usłudze, właściciel pokoju nie musi angażować się w działalność hotelu i wynajem posiadanego pokoju. Zakup lokalu w hotelu Grano wiąże się także z szeregiem dodatkowych korzyści. Nabywcy mają prawo do korzystania z pokoi hotelowych w celach prywatnych przez 14 dni w roku, w ramach tzw. "pobytów właścicielskich".
Zakładana stopa zwrotu może wynieść 8,5% w skali roku, ale porównując do innych inwestycji condo zrealizowanych przez Dekpol, właściciele lokali mogą osiągnąć jeszcze wyższy zysk. W jednym z funkcjonujących już obiektów w III kwartale br. inwestorzy osiągnęli stopę zwrotu w wysokości aż 12%. 
REKLAMA
W ramach kompleksu powstaje także Grano Residence – luksusowy apartamentowiec, w którym możliwy jest zakup lokalu do celów prywatnych lub na wynajem. Również w tym przypadku Dekpol S.A. opracował wygodny system rozliczeń i podziału zysku, którego zaletą jest brak bieżącego zaangażowania inwestora w wynajem.
Oddanie inwestycji do użytkowania planowane jest na drugi kwartał 2020 r. Obiekt cieszy się dużą popularnością – sprzedano już blisko 70% oferowanych pokoi.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA