DODAJ

Kto zaprasza do udziału w Europejskim Kongresie Gospodarczym 2012?

Katowice
Kto zaprasza do udziału
graviteo
2012-03-15 15:57:47

Trwa zintegrowana kampania marketingowa największej imprezy biznesowej Europy Centralnej.

Były premier i Przewodniczący Parlamentu Europejskiego, jeden z najbogatszych Polaków, prezydent miasta, prezesi firm - ważne osobistości i goście specjalni Europejskiego Kongresu Gospodarczego (European Economic Congress - EEC) w Katowicach zachęcają do udziału w wydarzeniu.


 


IV Europejski Kongres Gospodarczy 2012 odbędzie się między 14. a 16. maja w jedenastu katowickich lokalizacjach. Trzy kongresowe dni wypełnią liczne debaty, spotkania i wydarzenia towarzyszące.

W ponad 100 sesjach tematycznych weźmie udział około sześć tysięcy gości z całego globu.Tegoroczna kampania zapowiadająca EEC obejmuje, wzorem poprzednich edycji, spoty telewizyjne, publikacje i reklamy prasowe, promocję w internecie, działania w social media, m.in.:fanpage na Facebooku, mikroblogi Twitter i Blip oraz outdoor, marketing bezpośredni i działania PR.


 


W spotach telewizyjnych do udziału w IV Europejskim Kongresie Gospodarczym zachęcają m.in.: Jerzy Buzek, Przewodniczący Parlamentu Europejskiego w latach 2009-2012; Wojciech Balczun, Prezes Zarządu PKP Cargo; Małgorzata Kołakowska, Prezes Zarządu ING Bank Śląski; Jan Kulczyk, Przewodniczący Rady Nadzorczej Kulczyk Investments i Piotr Uszok, Prezydent Katowic.-
Skala organizowanego przez nas wydarzenia stale rośnie, w promocję największej imprezy biznesowej w Europie Środkowo-Wschodniej chętnie włączają się osoby z nią związane, mające jednocześnie realny wpływ na kształt gospodarki w Europie. Wspólnie pracujemy nad tym, aby jeszcze bardziej wzmacniać wizerunek i pozycję Europejskiego Kongresu Gospodarczego nie tylko w kraju, ale i za granicą - mówi Wojciech Kuśpik, Prezes Grupy PTWP SA, inicjator EEC.Patronat medialny nad Europejskim Kongresem Gospodarczym 2012 objęły już telewizje TVN CNBC, TVN24 i TVS; tytuły prasowe: Dziennik Gazeta Prawna, Polska The Times, Polska Dziennik Zachodni, Echo Miasta, Gość Niedzielny, The Warsaw Voice, Trybuna Górnicza, Warsaw Business Journal i Wprost; magazyny branżowe: Miesięcznik Gospodarczy Nowy Przemysł, Rynek Zdrowia, Rynek Spożywczy oraz portale: wnp.pl, dlahandlu.pl, naszemiasto.pl, nowoczesnafirma.pl, portalsamorzadowy.pl, portalspozywczy.pl, propertynews.pl, rynekzdrowia.pl oraz wyborcza.biz.


 


Informacje na temat IV Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2012 będą publikowane w mediach tradycyjnych, ale też - podobnie jak w poprzednich latach - źródłem wiedzy o EEC będzie fanpage na Facebooku oraz mikroblogi: Twitter i Blip. Z myślą o multimediach powstał dedykowany kanał youtube.com.


 


Za zakup mediów i kreację reklam odpowiada organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego, Grupa PTWP SA, wydawca m.in. Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portalu wnp.pl.Od pierwszej edycji wydarzenia działania komunikacyjne wspiera agencja Imago Public Relations.

W ubiegłym roku zostały one nagrodzone ,,Złotym Spinaczem" w kategorii PR produktu.###


Europejski Kongres Gospodarczy (European Economic Congress - EEC) w Katowicach
to największa impreza biznesowa w Europie Środkowej,
trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem najważniejszych osobistości
świata polityki, biznesu, nauki oraz ekonomii.
Podczas EEC 2011, w 100 sesjach tematycznych, debatach i imprezach towarzyszących wzięło udział
około 6000 gości z Polski i z zagranicy.


Europejski Kongres Gospodarczy został uznany za forum jednej z najbardziej reprezentatywnych dyskusji
o przyszłości Europy, tezy wystąpień najważniejszych uczestników są często cytowane i szeroko komentowane.


Organizatorem Europejskiego Kongresu Gospodarczego, od pierwszej edycji w 2009 roku,
jest Grupa PTWP SA, wydawca m.in. Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portalu wnp.pl.


Więcej informacji o Europejskim Kongresie Gospodarczym 2012 - www.eecpoland.eu


Zapraszamy również:


Facebook: http://www.facebook.com/EECKatowice


Twitter: https://twitter.com/EECKatowice


Blip: http://eeckatowice.blip.pl/


Youtube.com: http://www.youtube.com/user/eecpoland


Wirtualne biuro prasowe: http://media.eecpoland.eu/