DODAJ

Nowa inwestycja Grupy Sento

2016-09-06 10:06:15
Już wkrótce ruszy budowa nowej inwestycji Grupy Sento przy ul. Wielickiej w Krakowie. Sensity to projekt skierowany do osób, które prowadzą aktywny tryb życia i poszukują mieszkania w nowoczesnym stylu.

Inwestycja Grupy Sento powstanie w doskonale skomunikowanej części Krakowa, z której dojazd do centrum komunikacją miejską zajmuje tylko kwadrans. W odległości jednego przystanku tramwajowego znajduje się niedawno uruchomiona estakada z ciągami rowerowymi. Z kolei do najbliższego centrum handlowo-biznesowego Bonarka dojazd samochodem zajmuje tylko kilka minut.

Zastosowane rozwiązania architektoniczne sprawią, że Sensity wyróżni się na tle okolicznej zabudowy. W inwestycji znajdzie się 123 mieszkania o zróżnicowanych układach i metrażach w przedziale 28-108 mkw. Budynek cechować się będzie nowoczesnym designem oraz zróżnicowaną wysokością od 5 do 7 kondygnacji. Inwestor przewidział w projekcie również przestrzeń przeznaczoną pod rowerownię. Warte uwagi jest nietuzinkowe zagospodarowanie przestrzeni wspólnej, które zakłada oświetlone alejki, plac zabaw, plac rekreacyjny z siłownią na świeżym powietrzu.

To już kolejny projekt Grupy Sento w Krakowie. Deweloper działający na rynku od 2000 r. posiada obecnie w ofercie inwestycje Atrium Park, Villa Sento oraz Sento Park. Już wkrótce dostępna będzie także kolejna inwestycja z widokiem na Wawel. Więcej szczegółów dostępnych jest pod adresem: www.sento.pl.