DODAJ

Budynek Oranżerii z pozwoleniem na użytkowanie

Mieszkania i domy / Lublin
Budynek Oranżerii z pozwoleniem
Kajtman
2015-05-12 12:12:55

Najnowsza, lubelska inwestycja Grupy Kapitałowej Wikana – budynek Oranżerii, otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Właściciele mieszkań już niebawem będą odbierać klucze i wprowadzać się do swoich lokali.


 


Oranżeria to czterokondygnacyjny budynek położony przy ul. Nowy Świat 34 w Lublinie. Składa się z mieszkań o powierzchni od 34 do 61 mkw. Ważną zaletą inwestycji, jest jej lokalizacja. Budynek znajduje się w pobliżu śródmieścia. Dojazd do centrum Lublina, zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji publicznej, jest więc szybki i wygodny. Ponadto, w sąsiedztwie Oranżerii znajduje się wszelka niezbędna infrastruktura.


 


Inwestycja została zaplanowana i zrealizowana z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia. Dla tych, którzy pracują w śródmieściu, niewątpliwym atutem Oranżerii jest jej doskonałe połączenie komunikacyjne. Rodziny z dziećmi na pewno docenią również bliskie sąsiedztwo szkoły i przedszkola. Każdy, dla kogo liczy się dobra lokalizacja, znajdzie więc w ofercie Oranżerii odpowiednie mieszkanie dla siebie – mówi Robert Pydzik, prezes zarządu Wikana S.A., spółki dominującej w Grupie Kapitałowej WIKANA.Budynek Oranżerii został wykonany według nowoczesnego projektu, z materiałów wysokiej jakości. Dzięki temu wyróżnia się na tle sąsiednich inwestycji. Każda klatka schodowa w Oranżerii jest wyposażona w windę, zapewniającą wygodną komunikację pomiędzy wszystkimi piętrami i podziemnym, wielostanowiskowym garażem. Centralne ogrzewanie i ciepłą wodę w budynku zapewnia niezależna kotłownia.Każde mieszkanie jest natomiast wyposażone w indywidualne opomiarowanie zużycia energii elektrycznej, wody i gazu. Dla komfortu, we wszystkich lokalach zamontowano też antywłamaniowe drzwi wejściowe i domofony. Wszystkie mieszkania w Oranżerii mają ponadto balkony, a w kondygnacji podziemnej budynku znajdują się komórki lokatorskie.Oranżeria zwraca uwagę także swoją nowoczesną elewacją, dobrze skomponowaną z bryłą budynku. Niepowtarzalne połączenie soczystego pomarańczowego koloru z bielą i szarością, sprawia, że Oranżeria przyciąga spojrzenia. Uroku dodaje jej także staranne zagospodarowanie terenu. Posesja przy budynku została ogrodzona, ozdobiona nasadzeniami i wyposażona w elementy małej architektury, takie jak bezpieczny, kolorowy plac zabaw.W budynku pozostają jeszcze wolne lokale, dostępne również w programie „Mieszkanie dla Młodych”. Informacji na temat oferty udzielają pracownicy Biura Sprzedaży przy ul. Cisowej 11 w Lublinie (tel. 81 444 64 00/05).Niebawem będzie można spotkać się z nimi także na terenie Oranżerii. W najbliższy weekend (16-17 maja) Wikana organizuje tam Dni Otwarte. Przedstawiciele firmy oraz architekci wnętrz będą czekali na gości w godz. 11:00-17:00. Zainteresowane osoby będą mogły obejrzeć budynek i skorzystać z bezpłatnych, eksperckich porad.