DODAJ

Glob Nieruchomości wynajmuje dla Martela

mazowieckie
Glob Nieruchomości wynajmuje dla
Kajtman
2013-08-27 17:57:15

GLOB Nieruchomości, agencja świadcząca kompleksowe usługi doradcze w obszarze nieruchomości komercyjnych, pośredniczyła w zawarciu umowy najmu 3.800 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i biurowej w Piasecznie przez firmę Martela, fińskiego producenta mebli biurowych.


 


Agencja Glob Nieruchomości uczestniczyła w procesie negocjacji i finalizacji umowy najmu 3.400 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i 400 metrów kwadratowych powierzchni biurowo-socjalnej w budynku I znajdującym się na terenie Centrum Logistycznego Piaseczno.


 


Obiekt wynajęła firma Martela, czołowa europejska marka mebli i rozwiązań dla biur, wywodząca się z Finlandii. Martela, jest także liderem wśród krajowych producentów mebli biurowych, zajmując pierwsze miejsce pod względem obrotów. Należy do Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli i jest laureatem wielu prestiżowych wyróżnień w dziedzinie wzornictwa. W wynajętym magazynie będzie się znajdować centrum produkcyjne i logistyczne obsługujące obszar Polski i Europy Środkowej.


 


Centrum Logistyczne Piaseczno jest strategicznie położone przy ul. Geodetów 156 i składa się z dwóch budynków magazynowo-biurowych o łącznej powierzchni około 10.000 metrów kwadratowych. Właścicielem obiektu jest firma Altmaster Sp. z o.o., która oferuje nowoczesne powierzchnie dystrybucyjne w czterech centrach logistycznych w okolicach Warszawy i jednym na zlokalizowanym na Ukrainie. Dobra lokalizacja, wysoki standard pomieszczeń oraz elastyczność dewelopera stały się atrakcyjną ofertą dla nowego Klienta.


 


Umowa została zawarta na okres 5 lat, z możliwością jej przedłużenia.