Galeria Bursztynowa w Ostrołęce

Galeria Bursztynowa w Ostrołęce

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Inwestor Narev Inwestycje rozpoczął realizację centrum handlowo-usługowego przy ulicy Gorbatowa i Żebrowskiego w Ostrołęce.

Lokalizacja jest położona w centralnej części miasta oraz jest bardzo dobrze widoczna co dodatkowo zwiększa jej atrakcyjność. Położenie nieruchomości należy ocenić jako bardzo dobre, co w połączeniu z faktem iż Galerię będzie obsługiwało łącznie pięć samodzielnych wjazdów położonych na trzech przyległych ulicach powoduje że układ komunikacyjny będzie bardzo funkcjonalny. Jednocześnie należy podkreślić fakt, że położenie lokalizacji praktycznie w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta z doskonałą komunikacją, jest w chwili obecnej nie spotykane w innych miastach podobnej wielkości, ponieważ grunty w takim położeniu zostały już dawno zabudowane i nowo budowane obiekty handlowe są lokalizowane w dalszym oddaleniu od centrum. W związku z powyższym planowane Centrum Handlowe będzie bardzo interesujące zarówno dla klientów jak również najemców powierzchni handlowej. Jest to jedyny obiekt tego typu w promieniu 120 km co tym samym czyni z niego centrum handlowe o ponadregionalnym oddziaływaniu.


Obiekt został zaprojektowany przez firmę Cuschman&Wakefield. Generalnym wykonawcą jest Instal Białystok S.A. Budowa ruszyła wiosną 2013 r.

Aktualnie trwają prace związane z posadowieniem budynku. Już na tym etapie jest bardzo duże zainteresowanie zarówno mieszkańców Ostrołęki i okolic jak również potencjalnych najemców. Planowane otwarcie Galerii wiosną 2014 r. W dniu 17.05.2013 r. zostanie wmurowany kamień węgielny pod budowę Galerii Bursztynowej w Ostrołęce.

REKLAMA


Największymi najemcami, z którymi do tej pory podpisano umowy są OBI i TESCO. Cały czas trwają negocjacje z kluczowymi najemcami, które są na ukończeniu. W galerii o łącznej powierzchni całkowitej 32 000 mkw. znajdzie się około 60 sklepów i punktów usługowych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA