Diverse dołącza do grona najemców Galerii Bursztynowej w Ostrołęce

Diverse dołącza do grona najemców Galerii Bursztynowej w Ostrołęce

mazowieckie
REKLAMA

Polska marka odzieżowa Diverse wynajęła 168 mkw. powierzchni handlowej w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield reprezentowała w transakcji właściciela obiektu, firmę Narev Inwestycje. Otwarcie galerii planowane jest na wiosnę 2014 r.

 

Roman Tomczak, prezes spółki Narev Inwestycje, powiedział: „Budowa galerii jest obecnie na bardzo zaawansowanym etapie. Zakończył się już proces montażu elewacji z płyt ceramicznych od strony ul. Gorbatowa. Ponadto trwa budowa parkingu oraz prowadzone są dalsze prace instalacyjne wewnątrz obiektu. Część najemców rozpoczęła już procesy rekrutacji przyszłych pracowników. Przewidujemy, że zatrudnienie w obiekcie znajdzie około 800 osób”.

 

Tomasz Górski, starszy negocjator, dział powierzchni handlowych, Cushman & Wakefield, powiedział: „Galeria Bursztynowa jest już wynajęta w ponad 85%. Obecnie prowadzimy rozmowy z firmami, które są zainteresowane uzupełnieniem oferty handlowej obiektu. Najbardziej pożądani w tej chwili są dla nas najemcy z sektora modowego, dlatego cieszymy się, że możemy ogłosić podpisanie umowy z firmą Diverse”.

 

REKLAMA

Galeria Bursztynowa powstaje przy ulicy Gorbatowa i Żebrowskiego w centrum Ostrołęki (ok. 54 tys. mieszkańców). Powierzchnia użytkowa obiektu wyniesie ok. 32.000 mkw. 27.000 mkw. stanowić będzie powierzchnia handlowa pod wynajem, która składać się będzie z około 60 lokali. Galeria jest bardzo dobrze skomunikowana (m.in. pięć niezależnych wjazdów), zapewniając dogodny dojazd do obiektu zarówno mieszkańcom Ostrołęki, jak i okolic. Na terenie centrum przewidziano parking na ponad 850 miejsc.

 

Najemcami Galerii Bursztynowej są już m.in.: Tesco, OBI, RTV EURO AGD, Reserved, Sinsay, Mohito, House i Cropp, Martes Sport, CCC i Rossmann.

 

Dział powierzchni handlowych firmy Cushman & Wakefield odpowiada na wyłączność za komercjalizację obiektu. Pełnobranżową dokumentację projektową przygotował arch. Jacek Zub wraz z zespołem z działu Zarządzania Projektami firmy Cushman & Wakefield. Inwestycję finansuje Bank BPS.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA