DODAJ

Kolejny najemca w Galerii Brwinów

Handel / Brwinów
Kolejny najemca w Galerii
Miłosz
2014-05-06 12:40:27

Trwa komercjalizacja Galerii Brwinów. W kwietniu w galerii pojawił się kolejny najemca  popularny sklep z szeroką ofertą gier – Grendel.

Powierzchnia sklepu liczy 20 metrów kwadratowych. W galerii handlowej w Brwinowie usytuowanej przy ul. Grodziska 46, sklep otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9-21, a w niedzielę od 10 do 19.Dobra lokalizacja Galerii Brwinów przyciąga najemców zarówno tych z regionu, jak i sieciowych
– mówi Joanna Bońska, kierownik ds. najmu powierzchni komercyjnych z Grupy Włodarzewska, właściciela podwarszawskiej Galerii Brwinów. – Cieszy nas zaufanie, jakim darzą nas nasi najemcy oraz klienci, dokonując codziennych zakupów właśnie w naszej galerii – dodaje Bońska.W kolejnych miesiącach planowane są otwarcia kolejnych lokali użytkowych w Galerii Brwinów. Powierzchnia brwinowskiej galerii jest już wynajęta w 87%.Sklep Grendel oferuje swoim klientom szeroką ofertę gier planszowych, strategicznych, familijnych oraz przygodowych. Poza tradycyjnym kanałem sprzedaży, sklep oferuje również zakupy online.