DODAJ

12 hoteli Best Western z Polski zdobyło certyfikat jakości roku 2016 portalu TripAdvisor

Polska
12 hoteli Best Western
Kajtman
2016-06-09 13:43:36
W tym roku po raz kolejny hotele z międzynarodowej sieci Best Western zostały wyróżnione certyfikatem jakości strony TripAdvisor®. Nagroda została przyznana już po raz szósty – tym razem otrzymało ją prawie 1850 hoteli Best Western na świecie, w tym 12 obiektów z Polski. Certyfikat dostają wyłącznie te firmy z branży hotelarskiej, które w ubiegłym roku otrzymywały pochlebne recenzje na stronie TripAdvisor.

Laureaci certyfikatu jakości to obiekty zakwaterowania, restauracje i atrakcje z całego świata, które stale świadczą usługi na najwyższym poziomie. W tym roku nagrodą TripAdvisor może pochwalić się 12 spośród 27 hoteli Best Western w Polsce. Pełną listę wyróżnionych obiektów można znaleźć poniżej.   

Coraz więcej podróżujących podejmuje decyzje o wyborze hotelu w oparciu o opinie, które można znaleźć na popularnych portalach turystycznych. Oceny naszych klientów są dla nas niezwykle cenne, dlatego certyfikaty jakości serwisu TripAdvisor® traktujemy jako bardzo istotne wyróżnienie. Szczególnie cieszy mnie fakt, że od zeszłego roku liczba hoteli Best Western w Polsce wyróżnionych certyfikatem jakości podwoiła się – świadczy to o dynamicznym rozwoju naszych obiektów i nieustannej dbałości o potrzeby klienta. Mam nadzieję, że certyfikaty portalu TripAdvisor® pomogą naszym przyszłym gościom w wyborze najlepszego hotelu na wakacje czy wyjazd biznesowy – powiedziała Saija Kekkonen, Dyrektor Best Western na Polskę, Finlandię, Rosję i Kraje Bałtyckie.

Certyfikat jest przyznawany na podstawie jakości, aktualności i liczby recenzji przesłanych na stronę TripAdvisor w ciągu 12 miesięcy. Aby się zakwalifikować, firmy muszą uzyskać i utrzymać wynik w ogólnym rankingu gwiazdkowym na poziomie co najmniej czterech z pięciu gwiazdek, wymaganą minimalną liczbę recenzji, a także znajdować się na stronie przez co najmniej 12 miesięcy.

Pełna lista hoteli Best Western w Polsce, które otrzymały certyfikat jakości TripAdvisor:
1. BEST WESTERN PLUS Ferdynand Hotel w Rzeszowie
2. BEST WESTERN Hotel Felix w Warszawie
3. BEST WESTERN Hotel Portos w Warszawie
4. BEST WESTERN Villa Aqua Hotel w Gdańsku
5. BEST WESTERN PLUS Arkon Park Hotel w Gdańsku
6. BEST WESTERN Hotel Galicya w Krakowie
7. BEST WESTERN Airport Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim
8. BEST WESTERN PLUS Business Faltom Hotel w Gdyni
9. BEST WESTERN Hotel Trybunalski w Piotrkowie Trybunalskim
10. BEST WESTERN PLUS Q Hotel Wrocław
11. BEST WESTERN Premier Collection, Q Hotel Kraków
12. BEST WESTERN Dyplomat Olsztyn

– Certyfikat jakości to sposób strony TripAdvisor na wyróżnienie firm z branży hotelarskiej, które stale otrzymują pochwały i wysokie oceny od podróżnych — powiedziała Heather Leisman, wiceprezes ds. marketingu przemysłowego strony TripAdvisor. – To wyróżnienie pomaga podróżnym znaleźć obiekty, które stale świadczą usługi na najwyższym poziomie, a następnie dokonać w nich rezerwacji. Strona TripAdvisor jest dumna, że w dużej mierze dzięki niej podróżni mogą podejmować pewniejsze decyzje w zakresie rezerwacji.